ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:32

Rënia e murit Berlinit e parë nga ëmbëltore Elida

Rënia e murit Berlinit e parë nga ëmbëltore Elida
Veton Surroi Nga Veton Surroi Kosova duhet të jetë e barabartë me shtetet e tjera të ish-Jugosllavisë, ashtu siç u deklaruam më 1989. Kjo barazi nuk është e mundur pa e arritur një marrëveshje gjithëpërfshirëse paqeje ...
Mapo | 08-Nov-2019 19:39
Veton Surroi Nga Veton Surroi Kosova duhet të jetë e barabartë me shtetet e tjera të ish-Jugosllavisë, ashtu siç u deklaruam më 1989. Kjo barazi nuk është e mundur pa e arritur një marrëveshje gjithëpërfshirëse paqeje ...

Pluhuri i Murit të Berlinit
Një pamje e Evropës dhe Kosovës në të nga ëmbëltorja “Elida” 1. Ditën që ra Muri i Berlinit di saktësisht se kam ndier të jetë një ngjarje e madhe dhe nuk kam ditur saktësisht se çka do të ndodhë më tutje. Një ndjenjë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 14:54
Një pamje e Evropës dhe Kosovës në të nga ëmbëltorja “Elida” 1. Ditën që ra Muri i Berlinit di saktësisht se kam ndier të jetë një ngjarje e madhe dhe nuk kam ditur saktësisht se çka do të ndodhë më tutje. Një ndjenjë ...

Rënia e murit Berlinit e parë nga ëmbëltore Elida
1. Ditën që ra Muri i Berlinit di saktësisht se kam ndier të jetë një ngjarje e madhe dhe nuk kam ditur saktësisht se çka do të ndodhë më tutje. Një ndjenjë të tillë kanë pasur shumica e njerëzve që kanë ndenjur në ...
Lapsi | 08-Nov-2019 11:13
1. Ditën që ra Muri i Berlinit di saktësisht se kam ndier të jetë një ngjarje e madhe dhe nuk kam ditur saktësisht se çka do të ndodhë më tutje. Një ndjenjë të tillë kanë pasur shumica e njerëzve që kanë ndenjur në ...

Porta e BE, e mbyllur për Ballkanin
Muhamer Pajaziti Një kohë të gjatë procesi i zgjerimit dhe thellimit llogaritej një nga mjetet më fuqishme të politikës së Bashkimi Evropian. Tërheqja e BE-së ka ndihmuar transformimin e Evropës Qendrore dhe Lindore nga ...
Ina-Online | 07-Nov-2019 08:32
Muhamer Pajaziti Një kohë të gjatë procesi i zgjerimit dhe thellimit llogaritej një nga mjetet më fuqishme të politikës së Bashkimi Evropian. Tërheqja e BE-së ka ndihmuar transformimin e Evropës Qendrore dhe Lindore nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved