ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:52

Raporti i AAC për kompanitë ajrore/ Cila prej tyre mbizotëron tregun?!

Raporti i AAC për kompanitë ajrore/ Cila prej tyre mbizotëron tregun?!
Referuar të dhënave zyrtare të ardhura në Autoritetin e Aviacionit Civil nga Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, shifrat tregojnë një numër prej 340,282 pasagjerë, të cilët kanë udhëtuar gjatë muajit Shtator për dhe ...
ScanTv | 08-Nov-2019 14:30
Referuar të dhënave zyrtare të ardhura në Autoritetin e Aviacionit Civil nga Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, shifrat tregojnë një numër prej 340,282 pasagjerë, të cilët kanë udhëtuar gjatë muajit Shtator për dhe ...

AAC bën publik raportin e performancës së kompanive ajrore/ Ernest Airlines kompania më problematike!
Autoriteti i Aviacionit Civil ka bërë publik raportin e performancës së kompanive ajrore për periudhën Shtator- Tetor 2019. Në bazë të të dhënave të regjistruara nga Sektori i të Drejtave të Pasagjerëve në Autoritetin e ...
ScanTv | 08-Nov-2019 14:20
Autoriteti i Aviacionit Civil ka bërë publik raportin e performancës së kompanive ajrore për periudhën Shtator- Tetor 2019. Në bazë të të dhënave të regjistruara nga Sektori i të Drejtave të Pasagjerëve në Autoritetin e ...

Si u nda tregu ajror në shtator, kryeson Italia, rriten ndjeshëm fluturimet me charter
Italia mbetet destinacioni kryesor drejt dhe nga i cili flutorojnë shqiptarët dhe të huajt nga Rinasi. Autoriteti i Aviacionit Civil bëri të ditur në buletinin e muajit shtator, se kompanitë që fluturojnë drejt Italisë, ...
Monitor | 08-Nov-2019 13:56
Italia mbetet destinacioni kryesor drejt dhe nga i cili flutorojnë shqiptarët dhe të huajt nga Rinasi. Autoriteti i Aviacionit Civil bëri të ditur në buletinin e muajit shtator, se kompanitë që fluturojnë drejt Italisë, ...

Kompanitë ajrore që kanë pasur më shumë vonesa në shtator -tetor
Autoriteti i Aviacionit Civil ka njoftuar se në bazë të të dhënave të regjistruara nga Sektori i të Drejtave të Pasagjerëve në Autoritetin e Aviacionit Civil, për periudhën Shtator – Tetor 2019 rezulton se performanca ...
Monitor | 08-Nov-2019 13:56
Autoriteti i Aviacionit Civil ka njoftuar se në bazë të të dhënave të regjistruara nga Sektori i të Drejtave të Pasagjerëve në Autoritetin e Aviacionit Civil, për periudhën Shtator – Tetor 2019 rezulton se performanca ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved