ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:49

Rakipi: Rama si Enver Hoxha, tani po shpik grupe armiqësore

Rakipi: Rama si Enver Hoxha, tani po shpik grupe armiqësore
Gazetari Ylli Rakipi e akuzon kryeministrin Edi Rama se, kërkon të sundojë Shqipërinë me njerëz anonimë, që i merr nga rruga dhe i bën ministra. Gjatë bisedës në “Provokacija” me Mustafa Nanon, ai shprehet se Ramës nuk ...
Telegraf | 08-Nov-2019 22:49
Gazetari Ylli Rakipi e akuzon kryeministrin Edi Rama se, kërkon të sundojë Shqipërinë me njerëz anonimë, që i merr nga rruga dhe i bën ministra. Gjatë bisedës në “Provokacija” me Mustafa Nanon, ai shprehet se Ramës nuk ...

Rakipi: Rama, nje nder diktatoret me te keqinj
Për gazetarin Ylli Rakipi, kryeministri Edi Rama është një nga diktatorët më të këqinj. Në një bashkëbisedim me Mustafa Nanon në “Provokacija”,ai thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka marrë të gjitha pushtetet “Ne ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 22:41
Për gazetarin Ylli Rakipi, kryeministri Edi Rama është një nga diktatorët më të këqinj. Në një bashkëbisedim me Mustafa Nanon në “Provokacija”,ai thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka marrë të gjitha pushtetet “Ne ...

Ylli Rakipi: Do vijë dita të kemi avionin “Elisa Spiropali”
Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Provokacijas të Mustafa Nanos, rakipi thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka marrë të gjitha ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:11
Një ndër diktatorët më të këqinj e ka konsideruara gazetari Ylli Rakipi kryeministrin Edi Rama. I ftuar në studion e Provokacijas të Mustafa Nanos, rakipi thekson se regjimi ku po jetojmë tani ka marrë të gjitha ...

Rakipi nuk kursehet: Rama një diktator që e ka flakur vendin në humnerë, jemi një narkoshtet
Gazetari Ylli Rakipi e quan kryeministrin Edi Rama një diktator, i cili e ka kthyer Shqipërinë në një narkoshtet. Ai mendon se shqiptarët jetojnë në një regjim në këto momente që po flasim. “Edhe diktatorët janë të ...
Politiko | 08-Nov-2019 22:11
Gazetari Ylli Rakipi e quan kryeministrin Edi Rama një diktator, i cili e ka kthyer Shqipërinë në një narkoshtet. Ai mendon se shqiptarët jetojnë në një regjim në këto momente që po flasim. “Edhe diktatorët janë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved