ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

Rahoveci përforcohet me basketbollistin amerikan

Rahoveci përforcohet me basketbollistin amerikan
Klubi i Basketbollit Rahoveci ka afruar në radhët e veta fundorin amerikan, Joshua McFolley. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet klubi, nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në rrjetin social “Facebook”. Mc ...
InFokusi | 08-Nov-2019 12:48
Klubi i Basketbollit Rahoveci ka afruar në radhët e veta fundorin amerikan, Joshua McFolley. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet klubi, nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në rrjetin social “Facebook”. Mc ...

?Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Kreu i Superligës, Rahoveci, po vazhdon përforcimet në radhët e veta, përkundër faktit se gëzon pozitë të lakmueshme në elitë. Nënkampionët aktual kosovar, momentalisht kanë shënuar tetë fitore dhe një humbje në nëntë ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 11:20
Kreu i Superligës, Rahoveci, po vazhdon përforcimet në radhët e veta, përkundër faktit se gëzon pozitë të lakmueshme në elitë. Nënkampionët aktual kosovar, momentalisht kanë shënuar tetë fitore dhe një humbje në nëntë ...

Rahoveci përforcohet me basketbollistin amerikan
Klubi i Basketbollit Rahoveci ka afruar në radhët e veta fundorin amerikan, Joshua McFolley. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet klubi, nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në rrjetin social “Facebook”. Mc ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 11:20
Klubi i Basketbollit Rahoveci ka afruar në radhët e veta fundorin amerikan, Joshua McFolley. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet klubi, nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre zyrtare në rrjetin social “Facebook”. Mc ...

KB Rahoveci prezanton transferimin e ri
Skuadra me paraqitjet ndër më të mirat në sezonin e kaluar në elitën e basketbollit kosovar, ka sjellë edhe përforcimin e tretë. Është alo qendra Paraskevas Rafail Tsourakis, që i bashkohet KB Rahovecit. Ai në sezonin ...
Lajminet | 02-Aug-2019 15:10
Skuadra me paraqitjet ndër më të mirat në sezonin e kaluar në elitën e basketbollit kosovar, ka sjellë edhe përforcimin e tretë. Është alo qendra Paraskevas Rafail Tsourakis, që i bashkohet KB Rahovecit. Ai në sezonin ...

Rahoveci përforcohet me basketbollistin amerikan
Klubi i Basketbollit Rahoveci ka afruar në radhët e veta fundorin amerikan, Joshua McFolley.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:54
Klubi i Basketbollit Rahoveci ka afruar në radhët e veta fundorin amerikan, Joshua McFolley.

Zyrtare: Klubi kosovar e prezanton transferin e radhës
Klubi i basketbollit Rahoveci ka vazhduar me transfere, shkruan Zëri.info. “Vreshtarët” janë përforcuar skuadrën me fundorin amerikan, Joshua McFolley. 22 vjeçari ka qenë pjesë e disa skuadrave në Detroit të SHBA-ve. ...
Zeri | 08-Nov-2019 10:49
Klubi i basketbollit Rahoveci ka vazhduar me transfere, shkruan Zëri.info. “Vreshtarët” janë përforcuar skuadrën me fundorin amerikan, Joshua McFolley. 22 vjeçari ka qenë pjesë e disa skuadrave në Detroit të SHBA-ve. ...

KB Rahoveci prezanton transferimin e ri
22 vjeçari ka qenë pjesë e disa skuadrave në Detroit të SHBA-ve. Është KB Rahoveci që përmes një postimi në Facebook, ka konfirmuar transferimin e McFolley. Njoftimi i KB Rahoveci: Fundori amerikan 22 vjeçar Joshua ...
Lajminet | 08-Nov-2019 10:42
22 vjeçari ka qenë pjesë e disa skuadrave në Detroit të SHBA-ve. Është KB Rahoveci që përmes një postimi në Facebook, ka konfirmuar transferimin e McFolley. Njoftimi i KB Rahoveci: Fundori amerikan 22 vjeçar Joshua ...

McFolley aderon në KB Rahoveci
Fundori amerikan, Joshua McFolley, është përforcimi më i ri i klubit të basketbollit Rahoveci. Ai ishte pjesë e disa skuadrave në Detroit të SHBA-ve, derisa në edicionin e fundit nga 31 ndeshje ka startuar me 27 prej ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 10:36
Fundori amerikan, Joshua McFolley, është përforcimi më i ri i klubit të basketbollit Rahoveci. Ai ishte pjesë e disa skuadrave në Detroit të SHBA-ve, derisa në edicionin e fundit nga 31 ndeshje ka startuar me 27 prej ...

Shënoi tre gola për Realin, Rodrygo në histori
Skuadra e dytë nga Prizreni vazhdon të përforcohet tashmë kur është mbyllur faza e parë, nga dy sosh, në kuadër të stinorit vjeshtor. Ponte ka regjistruar katër fitore dhe po aq humbje në këto tetë javë, për të qëndruar ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 23:19
Skuadra e dytë nga Prizreni vazhdon të përforcohet tashmë kur është mbyllur faza e parë, nga dy sosh, në kuadër të stinorit vjeshtor. Ponte ka regjistruar katër fitore dhe po aq humbje në këto tetë javë, për të qëndruar ...

Martial realizon golin e mbrëmjes në Europa Ligë, mbyllen pjesët e para në ndeshjet e orës 21:00
Javë më parë Peja fitonte në “Karagaç” në kuadër të ndeshjes hapëse të Ballkan Ligës, madje me diferencë shumë të madhe, por “Vreshtarët” u janë revanshuar “shqiponjave” në mundësinë e parë. Nënkampioni aktual kosovar ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 21:56
Javë më parë Peja fitonte në “Karagaç” në kuadër të ndeshjes hapëse të Ballkan Ligës, madje me diferencë shumë të madhe, por “Vreshtarët” u janë revanshuar “shqiponjave” në mundësinë e parë. Nënkampioni aktual kosovar ...

Mbyllen baras pjesët e para në dy ndeshjet kryesore të Europa Ligës
Gjilani sot shënoi fitore të madhe si mysafir i Vushtrrisë, me rezultat 1-3. Ndeshja nuk shkoi ashtu siç pritej, pasi në pjesën e dytë u ndërpre për pak çaste, për t’u larguar një pjesë e tifozëve, pasi paraprakisht ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 19:46
Gjilani sot shënoi fitore të madhe si mysafir i Vushtrrisë, me rezultat 1-3. Ndeshja nuk shkoi ashtu siç pritej, pasi në pjesën e dytë u ndërpre për pak çaste, për t’u larguar një pjesë e tifozëve, pasi paraprakisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved