ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

Prishtinë/ Drama në familjen Mustafa, “Nuk kemi para të vizitojmë vajzën që nuk flet, e trajtojmë si bebe”

Prishtinë/ Drama në familjen Mustafa, “Nuk kemi para të vizitojmë vajzën që nuk flet, e trajtojmë si bebe”
Resmija dhe Hajdini përballen jo vetëm me varfërinë por edhe me problemet shëndetësore të vajzës Anisës. Vogëlushja 4 vjeçare nuk mund të flasë. Djali i madh Rijadi 10 vjeç është edhe ai i sëmurë. I vetmi fëmijë i ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 22:49
Resmija dhe Hajdini përballen jo vetëm me varfërinë por edhe me problemet shëndetësore të vajzës Anisës. Vogëlushja 4 vjeçare nuk mund të flasë. Djali i madh Rijadi 10 vjeç është edhe ai i sëmurë. I vetmi fëmijë i ...

Historia e dhimbshme e kosovares që s’i ka njohur kurrë prindërit, tregon vuajtjet e tmerrshme të jetës (Video)
Resmije Mustafa është 32 vjeçe dhe kur bëhet fjalë për familjen e saj ajo nuk dëshiron ta kujtojë, pasi nuk mundet ta përballojë dot emocionalisht. Gruaja nuk i ka njohur kurrë prindërit e saj biologjikë dhe e kanë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 22:49
Resmije Mustafa është 32 vjeçe dhe kur bëhet fjalë për familjen e saj ajo nuk dëshiron ta kujtojë, pasi nuk mundet ta përballojë dot emocionalisht. Gruaja nuk i ka njohur kurrë prindërit e saj biologjikë dhe e kanë ...

Nga bodrumi në bodrum, familja në Prishtinë i ka shpresat vetëm te ndihma e shqiptarëve!
Në Prishtinë Resmija dhe Hajdini e dinë shumë mirë gjendjen ku ndodhen. Dimri i hidhur ndodhet në prag të derës. Deri më sot kanë vuajtur shumë, nga njëri bodrum banese tek një bodrum tjetër madje ndonjëherë edhe pa ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 22:49
Në Prishtinë Resmija dhe Hajdini e dinë shumë mirë gjendjen ku ndodhen. Dimri i hidhur ndodhet në prag të derës. Deri më sot kanë vuajtur shumë, nga njëri bodrum banese tek një bodrum tjetër madje ndonjëherë edhe pa ...

Tragjedi pas tragjedie, familja Mustafa në Prishtinë nuk ka parë kurrë një ditë të bardhë!
Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” ka udhëtuar gjatë kësaj jave drejt Prishtinës. Pas luftës Kosova nisi të zhvillohet më ritme të shpejta mirëpo edhe këtu në kryeqytet varfëria është e dukshme. “Shqiptarët ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 22:28
Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” ka udhëtuar gjatë kësaj jave drejt Prishtinës. Pas luftës Kosova nisi të zhvillohet më ritme të shpejta mirëpo edhe këtu në kryeqytet varfëria është e dukshme. “Shqiptarët ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved