ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:31

Lady Gaga anulon koncertin 20 minuta përpara nisjes, zhgënjehen fansat

Lady Gaga anulon koncertin 20 minuta përpara nisjes, zhgënjehen fansat
Këngëtarja Lady Gaga ka anuluar koncertin e saj 20 minuta përpara se të ngjitej në skenë. Mesa duket gjendja shëndetësore jo e mirë e këngëtares e ka detyruar të marrë këtë vendim jo shumë të mirëpritur nga fansat. “Jam ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 20:11
Këngëtarja Lady Gaga ka anuluar koncertin e saj 20 minuta përpara se të ngjitej në skenë. Mesa duket gjendja shëndetësore jo e mirë e këngëtares e ka detyruar të marrë këtë vendim jo shumë të mirëpritur nga fansat. “Jam ...

Porobleme me shëndetin? Këngëtarja me famë botërore anulon koncertet
Këngëtarja me famë botërore, Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e programuara. Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për ...
Telegraf | 08-Nov-2019 23:01
Këngëtarja me famë botërore, Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e programuara. Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për ...

Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja
Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara. Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, shkruan ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 13:40
Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara. Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, shkruan ...

Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja
Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara. Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, ...
Zeri | 08-Nov-2019 12:10
Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara. Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, ...

Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja
Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, shkruan . Këngëtarja përmes një postimi njoftoi se po vuan nga ...
Lajminet | 08-Nov-2019 12:04
Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, shkruan . Këngëtarja përmes një postimi njoftoi se po vuan nga ...

Flet për dhunimin dhe vetëlëndimin
Ajo ka folur për dhunimin që kishte përjetuar si adoleshente, si dhe për traumat tjera të shumta që i kishte përjetuar gjatë karrierës Këngëtarja Lady Gaga me vite haptazi ka folur për shëndetin mendor dhe për traumat ...
Zeri | 08-Nov-2019 08:33
Ajo ka folur për dhunimin që kishte përjetuar si adoleshente, si dhe për traumat tjera të shumta që i kishte përjetuar gjatë karrierës Këngëtarja Lady Gaga me vite haptazi ka folur për shëndetin mendor dhe për traumat ...

Gaga anullon koncertin 20-minuta para
Këngëtarja e njohur Lady Gaga ka anuluar koncertin e saj në Las Vegas, vetëm 20 minuta përpara se të fillonte, për shkak të një problemi shëndetësor. Përmes një njoftimi në rrjete sociale, Gaga bëri me dije vuante nga ...
Koha.mk | 07-Nov-2019 21:00
Këngëtarja e njohur Lady Gaga ka anuluar koncertin e saj në Las Vegas, vetëm 20 minuta përpara se të fillonte, për shkak të një problemi shëndetësor. Përmes një njoftimi në rrjete sociale, Gaga bëri me dije vuante nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved