ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:21

Pantallonat e lëkurës një must have i sezonit të dimrit

Pantallonat e lëkurës një must have i sezonit të dimrit
Nje nga hapat themelore kur behet fjale per sezonin e ftohte eshte zgjedhja e "bazave", pra e atyre rrobave thelbesore dhe super te gjithanshme qe do te na shoqerojne nga mengjesi ne mbremje gjate muajve ne vazhdim. Ne ...
ikub.al | 08-Nov-2019 08:57
Nje nga hapat themelore kur behet fjale per sezonin e ftohte eshte zgjedhja e "bazave", pra e atyre rrobave thelbesore dhe super te gjithanshme qe do te na shoqerojne nga mengjesi ne mbremje gjate muajve ne vazhdim. Ne ...

Si ta vishni fundin e gjatë në dimër? Ja 5 kombinime të bukura që sduhet t'i humbisni
Fundi i gjate sigurisht qe nuk eshte must have vetem per e sezonin e veres, perkundrazi, edhe ne dimer mund te jape nje pamje vertet super. Tani shtrohet pyetja: si ta veshim ate per te qene me stil dhe elegant gjate ...
ikub.al | 07-Nov-2019 18:39
Fundi i gjate sigurisht qe nuk eshte must have vetem per e sezonin e veres, perkundrazi, edhe ne dimer mund te jape nje pamje vertet super. Tani shtrohet pyetja: si ta veshim ate per te qene me stil dhe elegant gjate ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved