ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:30

Dështon Pakti për Universitetin/ Studentët: Qeveria na mashtroi, 83 % duan veting për pedagogët. 70 % thonë se tarifat janë të papërballueshme

Dështon Pakti për Universitetin/ Studentët: Qeveria na mashtroi, 83 % duan veting për pedagogët. 70 % thonë se tarifat janë të papërballueshme
Qëndresa Qytetare: Qeveria nuk ja doli të përmbushë zotimin e saj në kohën dhe cilësinë e premtuar në Paktin për Universitetin Studentët: 83% kërkojnë veting të pedagogëve. 70% pohojnë se tarifat e masterit janë të ...
Telegraf | 07-Nov-2019 10:18
Qëndresa Qytetare: Qeveria nuk ja doli të përmbushë zotimin e saj në kohën dhe cilësinë e premtuar në Paktin për Universitetin Studentët: 83% kërkojnë veting të pedagogëve. 70% pohojnë se tarifat e masterit janë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved