ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:21

Ohridska Banka bëhet pjesë e grupit Shparkase

Ohridska Banka bëhet pjesë e grupit Shparkase
“Shtaemerkishe Bank” dhe “Shparkase” zyrtarisht e kanë blerë Ohridska bankën për 48 milion euro, duke zotëruar kështu 91% të aksioneve. Kjo bankë do të jetë e katërta më e madhe në vend dhe do të mbajë 14% të tregut ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 15:58
“Shtaemerkishe Bank” dhe “Shparkase” zyrtarisht e kanë blerë Ohridska bankën për 48 milion euro, duke zotëruar kështu 91% të aksioneve. Kjo bankë do të jetë e katërta më e madhe në vend dhe do të mbajë 14% të tregut ...

BERZH nënshkruan Marrëveshjen prej 30 milionë eurosh për Ndarjen e Riskut me Union Bank
BERZH do të ndajë riskun e projekteve individuale në të gjithë sektorët e ekonomisë, duke garantuar një pjesë të ekspozimit të kredive të bizneseve korporatë dhe SME të Union Bank Ndërmarrjet shqiptare do të përfitojnë ...
Monitor | 07-Nov-2019 15:28
BERZH do të ndajë riskun e projekteve individuale në të gjithë sektorët e ekonomisë, duke garantuar një pjesë të ekspozimit të kredive të bizneseve korporatë dhe SME të Union Bank Ndërmarrjet shqiptare do të përfitojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved