ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:20

“Nuk punoj për historinë”, Basha: Rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë evropiane

“Nuk punoj për historinë”, Basha: Rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë evropiane
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...
Medial | 08-Nov-2019 22:27
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...

“Nuk punoj për historinë”, Basha: Rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë evropiane
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 22:19
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...

“Rrugëtimi për Shqipërinë” në Krujë, Basha: Shpërblimi im më i madh, rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë europiane
Bashkëbisedimi i Kryetarit të PD, Lulzim Basha, me të rinjtë në Krujë u përqendrua tek nevoja që ka vendi për të garantuar zgjedhje të lira e të ndershme, si çelësi për të siguruar që qeveria të punojë për qytetarët dhe ...
Telegraf | 08-Nov-2019 21:40
Bashkëbisedimi i Kryetarit të PD, Lulzim Basha, me të rinjtë në Krujë u përqendrua tek nevoja që ka vendi për të garantuar zgjedhje të lira e të ndershme, si çelësi për të siguruar që qeveria të punojë për qytetarët dhe ...

“Ta provojë në zgjedhje Lulzim Basha”, kreu i PD i përgjigjet nga Kruja “presionit” të Rexhep Rrajës: Do ta shohësh ti!
KURUJË Kryetrari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kruja në një bashkëbisedim me të rinjtë tha se beteja kryesore e tij është kthimi i shpresës tek shqiptarët. Gjatë bashkëbisedimit me të rinjtë, lideri i selisë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 18:57
KURUJË Kryetrari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga Kruja në një bashkëbisedim me të rinjtë tha se beteja kryesore e tij është kthimi i shpresës tek shqiptarët. Gjatë bashkëbisedimit me të rinjtë, lideri i selisë ...

Basha: Rinia shqiptare të ketë shanse të barabarta me rininë evropiane
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 19:04
Gjatë bashkëbisedimit të tij me të rinjtë në Krujë, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se shpërblimi më i madh për të nuk është të mbetet në histori, por t’i shohë shqiptarët, veçanërisht rininë, të ...

Lulzim Basha në Krujë: Edi Rama Neroni i Shqipërisë, ka djegur shumë pjesë të vendit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një takim me qytetarët në Krujë deklaroi se Edi Rama sot ngjan me Neronin, ish-perandorin e Romës. Basha theksoi se Rama, njësoj si Neroni dikur po djeg pjesë të ndryshme ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 18:13
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një takim me qytetarët në Krujë deklaroi se Edi Rama sot ngjan me Neronin, ish-perandorin e Romës. Basha theksoi se Rama, njësoj si Neroni dikur po djeg pjesë të ndryshme ...

Basha ndez ‘luftën’ me Rrajat, i drejtohet me tone të ashpra djalit të deputetit socialist: Do ta shohësh ti dhe gjithë soji e sorollopi yt!
Postuar: 08/11/2019 - 18:39 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është treguar i ashpër me deklaratat, ku duket sikur janë për djalin e deputetit socialist Rrahman Raja, Rexhepit, i cili i tha kryedemokratit një ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 18:43
Postuar: 08/11/2019 - 18:39 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është treguar i ashpër me deklaratat, ku duket sikur janë për djalin e deputetit socialist Rrahman Raja, Rexhepit, i cili i tha kryedemokratit një ...

"Unë kam një tjetër garanci", Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë: Mjerë ata që prekin...
Postuar: 08/11/2019 - 18:26 Kryedemokrati Lulzim Basha tha se do shkojmë në zgjedhje dhe nuk do ti lërë në baltë shqiptarët. Ai shtoi se nuk do guxojë njeri të prekë votën e shqiptarëve dhe kjo është garancia që jep. ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 18:31
Postuar: 08/11/2019 - 18:26 Kryedemokrati Lulzim Basha tha se do shkojmë në zgjedhje dhe nuk do ti lërë në baltë shqiptarët. Ai shtoi se nuk do guxojë njeri të prekë votën e shqiptarëve dhe kjo është garancia që jep. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved