ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:52

Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha

Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha
Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë në “gjendje ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 14:41
Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë në “gjendje ...

OSHEE s’ndal blerjet e energjisë – Rritet ndjeshëm fatura për nëntorin, në 10-muaj janë shpenzuar 144.5 milionë euro
Rritja e kërkesës për energji për shkak të uljes së temperaturave pritet t’i kushtojë miliona euro Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike. Ky dikaster ka hapur një procedurë për blerje energjie, teksa kërkon ...
ScanTv | 08-Nov-2019 13:32
Rritja e kërkesës për energji për shkak të uljes së temperaturave pritet t’i kushtojë miliona euro Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike. Ky dikaster ka hapur një procedurë për blerje energjie, teksa kërkon ...

Shirat kthejnë situatën, KESH nis shitjen e energjisë në tregun e lirë
Shirat e ditëve të fundit dhe parashikimet për një vijim të tyre edhe në javën në vazhdim kanë kthyer situatën hidrike në vend çka ka bërë që Korporata Elektroenergjtike Shqiptare të prodhojë duke shitur një pjesë të ...
Monitor | 08-Nov-2019 11:07
Shirat e ditëve të fundit dhe parashikimet për një vijim të tyre edhe në javën në vazhdim kanë kthyer situatën hidrike në vend çka ka bërë që Korporata Elektroenergjtike Shqiptare të prodhojë duke shitur një pjesë të ...

Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha
Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë në “gjendje ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 10:15
Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë në “gjendje ...

Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha
Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë në “gjendje ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 07:58
Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje elektronike, si televizori, DVR apo modemi satelitor nuk fiken totalisht, por qëndrojnë në “gjendje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved