ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 01:17

Njëra nga motrat i jep lamtumirën serialit Kardashian

Njëra nga motrat i jep lamtumirën serialit Kardashian
Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thashethemesh që qarkullojnë nëpër media, “Keeping up with the Kardashians” mund të ndryshojë rrënjësisht ...
Lapsi | 08-Nov-2019 18:03
Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thashethemesh që qarkullojnë nëpër media, “Keeping up with the Kardashians” mund të ndryshojë rrënjësisht ...

Largohet nga seriali njëra nga motrat Kardashians
Ne episodin e dites se enjte te Entertainment Tonight, Kourtney se bashku me motrat e saj, Kim Kardashian West dhe Khloe Kardashian shpjegon arsyen e nje largimi te perkohshem mendon ajo. Kourtney thote se duhet t’ju ...
ikub.al | 08-Nov-2019 13:00
Ne episodin e dites se enjte te Entertainment Tonight, Kourtney se bashku me motrat e saj, Kim Kardashian West dhe Khloe Kardashian shpjegon arsyen e nje largimi te perkohshem mendon ajo. Kourtney thote se duhet t’ju ...

Lamtumirë “Keeping up with the Kardashians!”
Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thashethemesh që qarkullojnë nëpër media, “Keeping up with the Kardashians” mund të ndryshojë rrënjësisht ...
Telegraf | 08-Nov-2019 15:04
Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thashethemesh që qarkullojnë nëpër media, “Keeping up with the Kardashians” mund të ndryshojë rrënjësisht ...

‘Keeping Up With Kardashians’ drejt fundit? Largohet njëra nga motrat e famshme
Kourtney Kardashian po largohet nga shou ‘Keeping Up With Kardashians’ pas 12 viteve. Ajo deklaroj se këtë po e bën për tu përqëndruar më shumë në jetën private dhe familjen, transmeton Indeksonline. “Unë thjesht ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 17:16
Kourtney Kardashian po largohet nga shou ‘Keeping Up With Kardashians’ pas 12 viteve. Ajo deklaroj se këtë po e bën për tu përqëndruar më shumë në jetën private dhe familjen, transmeton Indeksonline. “Unë thjesht ...

Njëra nga motrat Kardashian largohet nga reality-shou “KUWK”
Kourtney Kardashian ka njoftuar se po tërhiqet nga “Keeping Up With The Kardashians” për t’u përqendruar në familjen e saj, shkruan TheSun, transmeton . Ylli i reality-shout, 40-vjeçe, e cila është pjesë e “KUWK” që nga ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:50
Kourtney Kardashian ka njoftuar se po tërhiqet nga “Keeping Up With The Kardashians” për t’u përqendruar në familjen e saj, shkruan TheSun, transmeton . Ylli i reality-shout, 40-vjeçe, e cila është pjesë e “KUWK” që nga ...

Bukuritë e kinemasë botërore nga vitet ’80 dhe ’90 që vështirë t’i njihni sot
Duket e pabesueshme por ja që një nga protagonistet e reality show më të dnjekur në Amerikë, “Keeping up with the Kardashians”, ka vendosur të largohet. Bëhet fjalë për motrëne madhe të klanit Kardashian- Jenner, ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 16:11
Duket e pabesueshme por ja që një nga protagonistet e reality show më të dnjekur në Amerikë, “Keeping up with the Kardashians”, ka vendosur të largohet. Bëhet fjalë për motrëne madhe të klanit Kardashian- Jenner, ...

Njëra nga motrat Kardashian largohet nga reality show “Keeping Up With The Kardashians”
“Keeping Up With The Kardashians” nuk do të jetë më njësoj. Një nga motrat e famshme të klanit Kardashian-Jenner do të braktisë reality show-n, një ndër më të famshmit në USA. Më e madhja, Kourtney Kardashian ka ...
Bordo | 08-Nov-2019 15:43
“Keeping Up With The Kardashians” nuk do të jetë më njësoj. Një nga motrat e famshme të klanit Kardashian-Jenner do të braktisë reality show-n, një ndër më të famshmit në USA. Më e madhja, Kourtney Kardashian ka ...

Reperi i njohur nuk i reziston dot gruas më të bukur në botë (FOTO)
Kim Kardashian qëndroi kryelartë, teksa përfaqësoi familjen e saj në eventin e rëndësishëm të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards). Në këtë event ajo u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Kanye West. Nëna e katër ...
InFokusi | 08-Nov-2019 10:36
Kim Kardashian qëndroi kryelartë, teksa përfaqësoi familjen e saj në eventin e rëndësishëm të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards). Në këtë event ajo u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Kanye West. Nëna e katër ...

Një nga motrat Kardashian, po largohet nga seria “Keeping Up With Kardashians”
Kourtney Kardashiani nuk do të përfshihet në serinë e 18-të të “Keeping Up With Kardashians” . 40-vjeçarja, e cila është nënë e 4 fëmijëve, tha se do të kalojë sa më shumë kohë me fëmijët e saj, shkruan Indeksonline. ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 10:15
Kourtney Kardashiani nuk do të përfshihet në serinë e 18-të të “Keeping Up With Kardashians” . 40-vjeçarja, e cila është nënë e 4 fëmijëve, tha se do të kalojë sa më shumë kohë me fëmijët e saj, shkruan Indeksonline. ...

Një nga motrat Kardashian, largohet nga seria “Keeping Up With Kardashians”
Kourtney Kardashiani nuk do të përfshihet në serinë e 18-të të “Keeping Up With Kardashians” . 40-vjeçarja, e cila është nënë e 4 fëmijëve, tha se do të kalojë sa më shumë kohë me fëmijët e saj, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 09:45
Kourtney Kardashiani nuk do të përfshihet në serinë e 18-të të “Keeping Up With Kardashians” . 40-vjeçarja, e cila është nënë e 4 fëmijëve, tha se do të kalojë sa më shumë kohë me fëmijët e saj, shkruan Indeksonline. ...

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit
Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër njëri-tjetrit. ...
Arbresh | 08-Nov-2019 00:44
Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër njëri-tjetrit. ...

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit
Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan . Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër njëri-tjetrit. Kim dhe ...
Lajminet | 08-Nov-2019 00:00
Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan . Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë afër njëri-tjetrit. Kim dhe ...

Kim në natën e milionerëve shfaq të pasmet bombë (FOTO)
Kim Kardashian ishte përfaqesuese e familjarëve milionerë në mbrëmjen e së mërkurës në WSJ Magazine Innovator Awards të mërkurën. Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West morën pjesë në natën me yjet tjera në New York ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 23:08
Kim Kardashian ishte përfaqesuese e familjarëve milionerë në mbrëmjen e së mërkurës në WSJ Magazine Innovator Awards të mërkurën. Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye West morën pjesë në natën me yjet tjera në New York ...

Kim dhe Kanye, bëjnë skena gjatë një festivali
Po punon për një biznes të ri! Kim Kardashian i është bashkuar familjes së saj për të menaxhuar biznesin milionësh derisa është parë edhe në një event të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards) e ku atë dhe Kanye West ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 21:10
Po punon për një biznes të ri! Kim Kardashian i është bashkuar familjes së saj për të menaxhuar biznesin milionësh derisa është parë edhe në një event të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards) e ku atë dhe Kanye West ...

Kim dhe Kanye më të dashuruar se kurrë, s’mund t’i largojnë duart nga njëri-tjetri
Ata u martuan pesë vjet më parë, por Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West ende nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit. Cifti dukeshin po aq të dashur, si të ishin porsamarturë ndërsa morën pjesë në ngjarjen ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 16:29
Ata u martuan pesë vjet më parë, por Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West ende nuk mund t’i mbajnë duart larg njëri-tjetrit. Cifti dukeshin po aq të dashur, si të ishin porsamarturë ndërsa morën pjesë në ngjarjen ...

Përpara jush, fotot e paedituara të Kim Kardashian!
Të jemi të sinqertë, Kim Kardashian dhe e gjithë familja Kardashian, kritikohet shumë për përdorimin e Photoshop-it në fotot e Instargamit. Madje madje, njerëzit flasin se motrat Kardashian-Jenner po......
Zeri | 07-Nov-2019 09:26
Të jemi të sinqertë, Kim Kardashian dhe e gjithë familja Kardashian, kritikohet shumë për përdorimin e Photoshop-it në fotot e Instargamit. Madje madje, njerëzit flasin se motrat Kardashian-Jenner po......

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved