ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 01:37

Suarez drejt Amerikës, Barcelona gjen zëvendësuesin në Premier League

Suarez drejt Amerikës, Barcelona gjen zëvendësuesin në Premier League
Ky do të jetë sezoni i fundit i Luis Suarez te Barcelona. Pavarësisht se ka edhe një vit tjetër në kontratë, sulmuesi ka vendosur të largohet për të vazhduar karrierën në një tjetër kampionat, që me shumë mundësi do të ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:18
Ky do të jetë sezoni i fundit i Luis Suarez te Barcelona. Pavarësisht se ka edhe një vit tjetër në kontratë, sulmuesi ka vendosur të largohet për të vazhduar karrierën në një tjetër kampionat, që me shumë mundësi do të ...

Newcastle i bashkohet garës për transferimin e Granit Xhakës
Newcastle United është i vendosur të tentojë transferimin e yllit shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka, gjatë afatit kalimtar të janarit. Ylli shqiptar, 27 vjeç, mbeti pa shiritin e kapitenit në fillim të këtij muaji ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 16:33
Newcastle United është i vendosur të tentojë transferimin e yllit shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka, gjatë afatit kalimtar të janarit. Ylli shqiptar, 27 vjeç, mbeti pa shiritin e kapitenit në fillim të këtij muaji ...

Newcastle i bashkohet garës për transferimin e Granit Xhakës
Newcastle United është i vendosur të tentojë transferimin e yllit shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka, gjatë afatit kalimtar të janarit. Ylli shqiptar, 27 vjeç, mbeti pa shiritin e kapitenit në fillim të këtij muaji ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 17:01
Newcastle United është i vendosur të tentojë transferimin e yllit shqiptar të Arsenalit, Granit Xhaka, gjatë afatit kalimtar të janarit. Ylli shqiptar, 27 vjeç, mbeti pa shiritin e kapitenit në fillim të këtij muaji ...

Edhe një klub anglez i interesuar për transferimin e Xhakës
Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 16:51
Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit ...

Edhe një klub anglez i interesuar për transferimin e Xhakës
Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 16:49
Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që nga tani klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij. “The Times” raporton se Newcastle po e shqyrton një lëvizje në merkaton e dimrit ...

Torreira konsideron largimin nga Topçinjtë
Mesfushori Lucas Torreira është duke e konsideruar largimin nga skuadra Arsenal. Para se ta bëjë këtë, Lucas Torreira së pari do të konsultohet me menaxherin Unai Emery për të parë se çfarë planesh ka për të ardhmen e ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 16:40
Mesfushori Lucas Torreira është duke e konsideruar largimin nga skuadra Arsenal. Para se ta bëjë këtë, Lucas Torreira së pari do të konsultohet me menaxherin Unai Emery për të parë se çfarë planesh ka për të ardhmen e ...

Xhaka nuk pranon të luajë për Arsenal – komplikohet situata
Xhaka ishte figura kryesore në mediet britanike gjatë javës së kaluar, pasi pati disa telashe me tifozët, telashe që e përcollën edhe në fushën e blertë. Mesfushori me prejardhje nga Kosova ka humbur edhe shiritin e ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:34
Xhaka ishte figura kryesore në mediet britanike gjatë javës së kaluar, pasi pati disa telashe me tifozët, telashe që e përcollën edhe në fushën e blertë. Mesfushori me prejardhje nga Kosova ka humbur edhe shiritin e ...

Guardiola i frikësohet ‘Anfield’: Është terreni më i vështirë në Evropë
Granit Xhaka karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’, përcjell lajmi.net. Mesfushori i Zvicrës pritet të ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 16:26
Granit Xhaka karrierën mund ta vazhdojë në Premierligë. Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’, përcjell lajmi.net. Mesfushori i Zvicrës pritet të ...

Klubi i Premierligës e konsideron transferimin e Xhakës
Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali gjatë janarit. Futbollisti kosovar e humbi së fundmi shiritin e kapitenit pas zënkës që e pati me tifozët e klubit. Interesim për përfaqësuesin zviceran së fundmi ka shfaqur ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 15:59
Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali gjatë janarit. Futbollisti kosovar e humbi së fundmi shiritin e kapitenit pas zënkës që e pati me tifozët e klubit. Interesim për përfaqësuesin zviceran së fundmi ka shfaqur ...

Klubi i Premierligës e konsideron transferimin e Xhakës
Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali gjatë janarit. Futbollisti kosovar e humbi së fundmi shiritin e kapitenit pas zënkës që e pati me tifozët e klubit. Interesim për përfaqësuesin zviceran së fundmi ka shfaqur ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:50
Granit Xhaka mund të largohet nga Arsenali gjatë janarit. Futbollisti kosovar e humbi së fundmi shiritin e kapitenit pas zënkës që e pati me tifozët e klubit. Interesim për përfaqësuesin zviceran së fundmi ka shfaqur ...

Skuadra e njohur e Premierligës kërkon Xhakën
Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’, përcjell . Mesfushori i Zvicrës pritet të largohet nga Emirates Stadium, kur të hapet afati kalimtar i janarit. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 15:33
Është skuadra e Newcastle United që po shpreh interesim për mesfushorin e Arsenalit, raporton ‘The Times’, përcjell . Mesfushori i Zvicrës pritet të largohet nga Emirates Stadium, kur të hapet afati kalimtar i janarit. ...

E ardhmja e Granit Xhakës, Arsenali ka një plan ideal
Heqje shiriti dhe tifozë kundër. Granit Xhaka mund të largohet në janar nga Arsenali. Mendohet si zgjidhja më e mirë për mesfushorin nga Gjilani të Zvicrës, por edhe për klubin londinez. Mediat angleze raportojnë se ...
ABCNews | 08-Nov-2019 11:38
Heqje shiriti dhe tifozë kundër. Granit Xhaka mund të largohet në janar nga Arsenali. Mendohet si zgjidhja më e mirë për mesfushorin nga Gjilani të Zvicrës, por edhe për klubin londinez. Mediat angleze raportojnë se ...

Lajmi i bujshëm për Xhakën pasi përfundoi karriera e tij te Arsenali
Mesfushori kosovar i Zvicrës, Granit Xhaka me shumë gjasë do të largohet nga Arsenali në afatin kalimtar të janarit. Spekulimet për largimin e tij i ngriti edhe më shumë Unai Emery, i cili refuzoi ta pranonte se ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 15:12
Mesfushori kosovar i Zvicrës, Granit Xhaka me shumë gjasë do të largohet nga Arsenali në afatin kalimtar të janarit. Spekulimet për largimin e tij i ngriti edhe më shumë Unai Emery, i cili refuzoi ta pranonte se ...

Barca transferon lojtarin më të mirë të Arsenalit
Sipas medieve në Spanjë, Barcelona po përgatitet për transferimin e yllit të Arsenalit, Pierre Emerick Aubameyang. Futbollisti i Arsenalit është në formë të shkëlqyer, por klubi ku po luan nuk është në nivelin e duar, ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:26
Sipas medieve në Spanjë, Barcelona po përgatitet për transferimin e yllit të Arsenalit, Pierre Emerick Aubameyang. Futbollisti i Arsenalit është në formë të shkëlqyer, por klubi ku po luan nuk është në nivelin e duar, ...

Suarez drejt Amerikës, Barcelona gjen zëvendësuesin në Premier League
Ky do të jetë sezoni i fundit i Luis Suarez te Barcelona. Pavarësisht se ka edhe një vit tjetër në kontratë, sulmuesi ka vendosur të largohet për të vazhduar karrierën në një tjetër kampionat, që me shumë mundësi do të ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 14:08
Ky do të jetë sezoni i fundit i Luis Suarez te Barcelona. Pavarësisht se ka edhe një vit tjetër në kontratë, sulmuesi ka vendosur të largohet për të vazhduar karrierën në një tjetër kampionat, që me shumë mundësi do të ...

Granit Xhaka drejt Newcastle, edhe Gjemania opsion
Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace, trajneri ...
InFokusi | 08-Nov-2019 13:17
Krisja mes Granit Xhakës dhe Arsenalit duket se po shkon drejt një pike pa kthesë. Pas reagimit të 27-vjeçarit nga Kosova ndaj një grupi tifozësh në çastin kur u zëvendësua gjatë takimit ndaj Crystal Palace, trajneri ...

Pas Milanit edhe ky ekip anglez vihet pas Xhakës
Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij.
Kosova Press | 08-Nov-2019 12:35
Arsenali e bëri të qartë se Granit Xhaka do të largohet në janar dhe që tashti klubet kanë filluar të interesohen për shërbimet e tij.

Granit Xhaka vendos të ardhmen, Arsenali i thotë "PO"
Postuar: 08/11/2019 - 12:03 Granit Xhaka do të largohet me shumë mundësi në janar nga Arsenali. Mesfushori nuk do të qëndrojë duarkryq me këtë situatë të keqe ku nuk po merr minuta dhe do të largohet me dëshirën e tij ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 12:30
Postuar: 08/11/2019 - 12:03 Granit Xhaka do të largohet me shumë mundësi në janar nga Arsenali. Mesfushori nuk do të qëndrojë duarkryq me këtë situatë të keqe ku nuk po merr minuta dhe do të largohet me dëshirën e tij ...

Suarez largohet nga Barcelona, ja kush do ta zevendesoje
Ky do të jetë sezoni i fundit i Luis Suarez te Barcelona. Pavarësisht se ka edhe një vit tjetër në kontratë, sulmuesi ka vendosur të largohet për të vazhduar karrierën në një tjetër kampionat, që me shumë mundësi do të ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 12:22
Ky do të jetë sezoni i fundit i Luis Suarez te Barcelona. Pavarësisht se ka edhe një vit tjetër në kontratë, sulmuesi ka vendosur të largohet për të vazhduar karrierën në një tjetër kampionat, që me shumë mundësi do të ...

Arsenali i gatshëm ta shesë Xhakën në janar
Klubi anglez, Arsenali është i përgatitur të shes yllin shqiptar, Granit Xhaka, në afatin kalimtar të janarit. Sipas mediumit britanik The Mirror , mesfushori i Zvicrës ka frikë se karriera e tij në Arsenal ka ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 08:49
Klubi anglez, Arsenali është i përgatitur të shes yllin shqiptar, Granit Xhaka, në afatin kalimtar të janarit. Sipas mediumit britanik The Mirror , mesfushori i Zvicrës ka frikë se karriera e tij në Arsenal ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved