ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:20

Surpriza/ Mërgimtari nga Ferizaj i ndryshon jetën vogëlushes nga Ballshi, paguan për operacionin e skoliozës!

Surpriza/ Mërgimtari nga Ferizaj i ndryshon jetën vogëlushes nga Ballshi, paguan për operacionin e skoliozës!
Të premten e kaluar shqiptarët mësuan historinë e dhimbshme të Joridës 12-vjeçare në Ballsh. Vajza mes dhimbjeve rrëfeu sesi skolioza dhe deformimi i legenit ia kishin bërë jetën ferr të përditshëm. Prindërit thanë në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 22:04
Të premten e kaluar shqiptarët mësuan historinë e dhimbshme të Joridës 12-vjeçare në Ballsh. Vajza mes dhimbjeve rrëfeu sesi skolioza dhe deformimi i legenit ia kishin bërë jetën ferr të përditshëm. Prindërit thanë në ...

Ndryshon jeta e vogëlushes nga Ballshi që vuan nga skolioza, mblidhen paratë për operacionin
Të premten e kaluar shqiptarët mësuan historinë e dhimbshme të Joridës 12-vjeçare në Ballsh. Vajza mes dhimbjeve rrëfeu sesi skolioza dhe deformimi i legenit ia kishin bërë jetën ferr të përditshëm. Prindërit thanë në ...
Dritare | 08-Nov-2019 23:07
Të premten e kaluar shqiptarët mësuan historinë e dhimbshme të Joridës 12-vjeçare në Ballsh. Vajza mes dhimbjeve rrëfeu sesi skolioza dhe deformimi i legenit ia kishin bërë jetën ferr të përditshëm. Prindërit thanë në ...

Mërgimtari kosovar i shpëton jetën 12 vjeçares nga Shqipëria (VIDEO)
Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të operohet për të shpëtuar ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 22:49
Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të operohet për të shpëtuar ...

Mërgimtari kosovar i shpëton jetën 12 vjeçares nga Shqipëria
Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të operohet për të shpëtuar ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:41
Historia e Joridës preku jo pak shqiptarë dhe duket se lotët e dhimbjes së saj i kanë kaluar kufijtë e Shqipërisë. Vajza nga Ballshi vuan nga një problem i rëndë shëndetësor dhe ka nevojë që të operohet për të shpëtuar ...

Historia e Joridës i “thyen zemrën”, mësuesi nga Ferizaj vjen dhe e viziton, ja arsyeja përse mori rrugën për në Ballsh
Një mësues “misterioz” nga Ferizaj i Kosovës Muhi Bega ka udhëtuar drejt shkollës së Jorinës së bashku me Sidrit Bejlerin. Zoti Nuhi ka udhëtuar si mësues, si prind, dhe se thotë ka një arsye të madhe brenda këtij ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 21:48
Një mësues “misterioz” nga Ferizaj i Kosovës Muhi Bega ka udhëtuar drejt shkollës së Jorinës së bashku me Sidrit Bejlerin. Zoti Nuhi ka udhëtuar si mësues, si prind, dhe se thotë ka një arsye të madhe brenda këtij ...

Tani shkoj vetë në shkollë/ Dajana emocionon me letrën: Një ditë edhe unë do t’i ndihmoj njerëzit në nevojë
“Shqiptarët për shqiptarët” kanë kthyer në emision një personazh të dashur për publikun. Ajo është Dajana nga Vlora, që tashmë ecën me kurrizin drejt. Vajza e rritur me dashurinë dhe përkujdesin e gjyshërve gëzon ...
Dritare | 08-Nov-2019 22:00
“Shqiptarët për shqiptarët” kanë kthyer në emision një personazh të dashur për publikun. Ajo është Dajana nga Vlora, që tashmë ecën me kurrizin drejt. Vajza e rritur me dashurinë dhe përkujdesin e gjyshërve gëzon ...

“Shqiptarët për shqiptarët” i shpëtoi jetën, Dajana prek shumë zemra me letrën drejtuar Elvisit: Një ditë dhe unë do ndihmoj njerëzit në nevojë
“Shqiptarët për shqiptarët” kanë kthyer në emision një personazh të dashur për publikun. Ajo është Dajana nga Vlora, që tashmë ecën me kurrizin drejt. Vajza e rritur me dashurinë dhe përkujdesin e gjyshërve gëzon ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 21:33
“Shqiptarët për shqiptarët” kanë kthyer në emision një personazh të dashur për publikun. Ajo është Dajana nga Vlora, që tashmë ecën me kurrizin drejt. Vajza e rritur me dashurinë dhe përkujdesin e gjyshërve gëzon ...

“O babi, po unë pse jam kështu?” Historia e rëndë e 12 vjeçares shqiptare, sëmundja po i merr jetën
Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej 5 vitesh burrë e grua, “a do të jetë më mirë nesër vajza, a do mund t’i bëjmë bashkë paratë për ta ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 19:53
Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej 5 vitesh burrë e grua, “a do të jetë më mirë nesër vajza, a do mund t’i bëjmë bashkë paratë për ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved