ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:23

Ndikimi rus shtrihet edhe në Britaninë e Madhe, qeveritë kanë mbyllur njërin sy

Ndikimi rus shtrihet edhe në Britaninë e Madhe, qeveritë kanë mbyllur njërin sy
Ndikimi rus është i thellë edhe në Britaninë e Madhe. Sipas CNN, qeveritë britanike kanë mbyllur njërin sy mbi faktin që Moska ka krijuar një rrjet miqsh me diplomatë, avokatë dhe parlamentarë britanikë të lidhur me ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 22:19
Ndikimi rus është i thellë edhe në Britaninë e Madhe. Sipas CNN, qeveritë britanike kanë mbyllur njërin sy mbi faktin që Moska ka krijuar një rrjet miqsh me diplomatë, avokatë dhe parlamentarë britanikë të lidhur me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved