ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 04:02

Muriqi frikëson të gjithë, jep shenja se mund jetë lënduar

Muriqi frikëson të gjithë, jep shenja se mund jetë lënduar
Superylli që luan në Superligën e Turqisë te Fenerbahçe, Vedat Muriqi, ka realizuar dy gola sonte kundër Kasimpasas. Të dy golat erdhën pas ekzekutimit të dy penalltive në mënyrë të saktë nga ish ylli i Lirisë së ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 20:44
Superylli që luan në Superligën e Turqisë te Fenerbahçe, Vedat Muriqi, ka realizuar dy gola sonte kundër Kasimpasas. Të dy golat erdhën pas ekzekutimit të dy penalltive në mënyrë të saktë nga ish ylli i Lirisë së ...

Vedat Muriqi, sërish gol për Fenerbahcen
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 20:44
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk ka të ndalur, ai ka shënuar golin e dytë sot me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu ...

Nuk ndalet Vedat Muriqi, shënon edhe golin e dytë nga penalltia që e shkaktoi Loret Sadiku
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 19:27
Vedat Muriqi ia ka kthyer epërsinë Fenerbahces ndaj Kasimpasas (2-1), pas golit të dytë të shënuar në këtë ndeshje. Muriqi fillimisht e zhbllokoi ndeshjen me një gol nga pika e bardhë, duke goditur saktë në kuadrat në ...

Vedat Muriqi shënon dy gola në fitoren e madhe të Fenerbahçes Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka...
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 20:41
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 të Fenerbahçes ...

Fenerbahce 3:2 Kasimpasa – shkëlqen Muriqi, kjo është nota e tij
Fenerbahce ka marrë përkohësisht kreun e tabelës në Superligën e Turqisë, pas fitore 3:2 kundër Kasimpasa, shkruan . Në këtë ndeshje ishte Vedat Muriqi që morri vëmendjen me dy gola të shënuara, në minutën e 6’ dhe 44’. ...
Lajminet | 08-Nov-2019 20:41
Fenerbahce ka marrë përkohësisht kreun e tabelës në Superligën e Turqisë, pas fitore 3:2 kundër Kasimpasa, shkruan . Në këtë ndeshje ishte Vedat Muriqi që morri vëmendjen me dy gola të shënuara, në minutën e 6’ dhe 44’. ...

Shënoi dy gola për Fenerbahçen, kjo është nota për Vedat Muriqin
Futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi ka shënuar dy gola në fanellën e Fenerbahçes ndaj skuadrës së Kasimpashas. Sulmuesi kosovar shënoi dy herë nga penalltia. Fenerbahce fitoi në fund me shifrat 3:2. Pas ndeshjes, Muriqi ...
Zeri | 08-Nov-2019 20:40
Futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi ka shënuar dy gola në fanellën e Fenerbahçes ndaj skuadrës së Kasimpashas. Sulmuesi kosovar shënoi dy herë nga penalltia. Fenerbahce fitoi në fund me shifrat 3:2. Pas ndeshjes, Muriqi ...

‘Sulltan’ Vedati shumë i fortë për skuadrën e Loretit
Vedat Muriqi ka treguar edhe njëherë se është ‘mbret’ në fushë duke e mposhtur kështu skuadrën Loret Sadikut, Kasimpasan. Muriqi arriti të shënoj që në minutën e 6’ nga penaltia mirëpo Loret Sadiku e shkaktoi edhe një ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 20:35
Vedat Muriqi ka treguar edhe njëherë se është ‘mbret’ në fushë duke e mposhtur kështu skuadrën Loret Sadikut, Kasimpasan. Muriqi arriti të shënoj që në minutën e 6’ nga penaltia mirëpo Loret Sadiku e shkaktoi edhe një ...

2 gola të Muriqit, 2 kartona të kuq – Fenerbahce fiton ndaj Kasimpasa dhe merr kreun e Superligës turke
Fenerbahce ka arritur të shënojë një fitore të mundimshme kundër Kasimpasa, me rezultatin final 3:2, shkruan . Në këtë ndeshje, si gati çdo herë, shkëlqeu ylli i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili gjeti dy herë ...
Lajminet | 08-Nov-2019 20:35
Fenerbahce ka arritur të shënojë një fitore të mundimshme kundër Kasimpasa, me rezultatin final 3:2, shkruan . Në këtë ndeshje, si gati çdo herë, shkëlqeu ylli i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili gjeti dy herë ...

Vedat Muriqi shënon dy gola në fitoren e madhe të Fenerbahçes
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë, Gazeta Express. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:35
Vedat Muriqi vazhdon të shkëlqejë në Turqi Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon t’i impresionojë të gjithë me paraqitjet në Superligën e Turqisë, Gazeta Express. Ai ka realizuar dy herë në fitoren 3-2 ...

Edhe një tjetër gol i Vedat Muriqit
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi përsëri gjen golin, raporton RTKLive.com. Ylli i “Dardanëve”, ka shënuar golin e dytë për skuadrën e tij, duke kaluar për herë të dytë Fenerbahcen në epërsi prej 2-1, kundër ...
Flaka | 08-Nov-2019 20:26
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi përsëri gjen golin, raporton RTKLive.com. Ylli i “Dardanëve”, ka shënuar golin e dytë për skuadrën e tij, duke kaluar për herë të dytë Fenerbahcen në epërsi prej 2-1, kundër ...

Lendimi i Curry mund ta lë jashtë për gjithë sezonën
Fenerbahce po avanson 2-1 ndaj Kasimpasasporit pas pjesës së parë. Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi ishte protagonist edhe në golin e dytë, shkruan GazetaBlic . Me ndihmën e VAR-it, gjyqtari akordoi ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 19:59
Fenerbahce po avanson 2-1 ndaj Kasimpasasporit pas pjesës së parë. Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi ishte protagonist edhe në golin e dytë, shkruan GazetaBlic . Me ndihmën e VAR-it, gjyqtari akordoi ...

?Willian zbulon arsyen pse refuzoi Barçën
Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Fenerbahce dhe Kasimpasa janë duke u përballur në kuadër të xhiros së 11’të të Superligës turke, përcjell GazetaBlic. Golin e parë për Fenerin në këtë ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 19:54
Skuadra e Fenerbahces ka kaluar në avantazh ndaj Kasimpasas. Fenerbahce dhe Kasimpasa janë duke u përballur në kuadër të xhiros së 11’të të Superligës turke, përcjell GazetaBlic. Golin e parë për Fenerin në këtë ...

VIDEO | Muriqi sërish, çfarë ndeshje nga bomberi dardan!
Vedat Muriqi ka shënuar sërish në sfidën ndaj Kasimpasa. Pasi goli i tij në minutën e gjashtë u barazua nga miqtë, ishte po vetë bomberi dardan që e riktheu në avantazh Fenerbachen. Sërish me anë të një penalltie, ...
ABCNews | 08-Nov-2019 19:21
Vedat Muriqi ka shënuar sërish në sfidën ndaj Kasimpasa. Pasi goli i tij në minutën e gjashtë u barazua nga miqtë, ishte po vetë bomberi dardan që e riktheu në avantazh Fenerbachen. Sërish me anë të një penalltie, ...

Futbollisti kosovar shkakton penallti në derbin turk
Fenerbahçe e Kasimpasa janë duke u ballafaquar ndërmjet vete në derbin e javës së 11-të të kampionatit turk që po zhvillohet në këto momente. Te Fenerbahçe titullar po luan sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Edhe te ...
Zeri | 08-Nov-2019 19:51
Fenerbahçe e Kasimpasa janë duke u ballafaquar ndërmjet vete në derbin e javës së 11-të të kampionatit turk që po zhvillohet në këto momente. Te Fenerbahçe titullar po luan sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi. Edhe te ...

Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në...
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 19:28
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...

Muriqi përsëri tund rrjetën (VIDEO)
Vedat Muriqi ka ngritur epërsinë në 2 me 0 në ndeshjen me Kasimpasha. Ashtu si në golin e parë edhe në të dytin Muriqi shënoi nga pika e bardhë. Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku. Vedat Muriqi'nin ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 19:27
Vedat Muriqi ka ngritur epërsinë në 2 me 0 në ndeshjen me Kasimpasha. Ashtu si në golin e parë edhe në të dytin Muriqi shënoi nga pika e bardhë. Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku. Vedat Muriqi'nin ...

Vedat Muriqi nuk di të ndalët shënon edhe golin e dytë te Fenerbahçe
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi nuk di të ndalët te Fenerbahçe. Ai në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në këto momente me skuadrën e Kasimpasas për 1:0. Mysafirët kanë......
Zeri | 08-Nov-2019 19:27
Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi nuk di të ndalët te Fenerbahçe. Ai në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në këto momente me skuadrën e Kasimpasas për 1:0. Mysafirët kanë......

Muriqi i pandalshëm, shënon gol për Fenerbahçen
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka gjetur golin e radhës me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai në fillim të ndeshjes, në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 19:21
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, ka gjetur golin e radhës me Fenerbahcen në Superligën e Turqisë. Ai në fillim të ndeshjes, në minutën e 6-të i ka dhënë epërsi Fenerbahçes në duelin që po e zhvillon në ...

Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 19:21
Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq. Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia. ...

VIDEO | I ftohtë, Muriqi gjen sërish rrjetën në Turqi!
Sulmuesi i Kosvës, Vedat Muriqi, po bën një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Fenerbache në Turqi. Bomberi dardan ka po bën paraqitje të jashtëzakonshme, si dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Shtatlarti ka shënuar ...
ABCNews | 08-Nov-2019 19:04
Sulmuesi i Kosvës, Vedat Muriqi, po bën një sezon të shkëlqyer me skuadrën e Fenerbache në Turqi. Bomberi dardan ka po bën paraqitje të jashtëzakonshme, si dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Shtatlarti ka shënuar ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved