ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 01:03

Babai festiv/ Video e kërcimit që pushtoi rrjetin

Babai festiv/ Video e kërcimit që pushtoi rrjetin
Vajza e Rolland “Hekili”, Mackenzi është një nxitëse tifozësh në Shkollën e Mesme në York në Yorktown. Por pasioni për sportin dhe dashuria për vajzën e tij ka bërë që dhe Rolland të festojë së bashku me të bijën, duke ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 11:30
Vajza e Rolland “Hekili”, Mackenzi është një nxitëse tifozësh në Shkollën e Mesme në York në Yorktown. Por pasioni për sportin dhe dashuria për vajzën e tij ka bërë që dhe Rolland të festojë së bashku me të bijën, duke ...

Sfida atraktive e Ana dhe Arta Kabashit
Në rrjetet sociale shpesh kemi sfida të ndryshme, në të cilat përfshihen përdorues të shumtë, ndërsa përjashtim nuk bëjnë as yjet e njohura. Pas publikimit të këngës “Best On Earth” nga Russ dhe BIA, ka nisur një sfidë ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 14:54
Në rrjetet sociale shpesh kemi sfida të ndryshme, në të cilat përfshihen përdorues të shumtë, ndërsa përjashtim nuk bëjnë as yjet e njohura. Pas publikimit të këngës “Best On Earth” nga Russ dhe BIA, ka nisur një sfidë ...

Princesha, Zonja të Para dhe Kryeministre, Gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 10:26
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...

Me një pozë atraktive nga kuzhina, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri
Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore. Këngëtarja është në përgatitje të lansimit të këngës së re, të cilën do ta sjellë të kompletuar nga ana vizuale. Përmes ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 11:06
Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore. Këngëtarja është në përgatitje të lansimit të këngës së re, të cilën do ta sjellë të kompletuar nga ana vizuale. Përmes ...

I këndojnë këngën pa leje, revoltohet Adelina Ismajli
Ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit dhe aty po këndohej një pjesë e këngës së saj “Shko n’rrs”. Vargjet janë kënduar nga Albina Kelmendi dhe Adelinës ...
Lapsi | 08-Nov-2019 12:03
Ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit dhe aty po këndohej një pjesë e këngës së saj “Shko n’rrs”. Vargjet janë kënduar nga Albina Kelmendi dhe Adelinës ...

Në njëmujorin e lindjes së vajzës, Leonita dhe Xhaka publikojnë fotografi me fëmijën e tyre
Një muaj më parë, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër të një vajze, emri të cilës është Ayana. Çifti i popullarizuar kohë pas kohe kanë ndarë imazhe me fansat e tyre, që nga shtatzënia deri në ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 09:45
Një muaj më parë, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër të një vajze, emri të cilës është Ayana. Çifti i popullarizuar kohë pas kohe kanë ndarë imazhe me fansat e tyre, që nga shtatzënia deri në ...

Tayna merr komplimente për pozën e saj të re
Duke qenë një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, Tayna tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes publikimeve në rrjetet sociale. Reperja numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 09:32
Duke qenë një prej këngëtareve më të pëlqyera të momentit, Tayna tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes publikimeve në rrjetet sociale. Reperja numëron mbi 1.1 milion ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta ...

Motrat Ana dhe Arta Kabashi postojnë videon e zjarrtë për sfidën ku po reklamohen të pasmet
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:23
Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re të internetit. Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë ...

Ja si do të dukeshin të famshmit tanë pa dhëmbë
Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen batutat, shkruan . Së fundi, ai ka përmbledhur fotografitë e disa prej VIP-ave tanë, duke treguar përmes montazhës se si do të dukeshin pa ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:19
Ermal Mamaqi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen batutat, shkruan . Së fundi, ai ka përmbledhur fotografitë e disa prej VIP-ave tanë, duke treguar përmes montazhës se si do të dukeshin pa ...

Selna plotëson dëshirën e motrës së vogël dhe për këtë shpreson të jetë motra e madhe më e mirë në botë
Filmi viztimor shumë i dashur “Frozen” ka sjellë serinë e saj të dytë, premiera e të cilit u dha dje në Los Angeles dhe morën pjesë shumë personazhe të njohur të artit e kinematografisë. Por dy ishin vajzat që tërhoqën ...
Politiko | 08-Nov-2019 16:18
Filmi viztimor shumë i dashur “Frozen” ka sjellë serinë e saj të dytë, premiera e të cilit u dha dje në Los Angeles dhe morën pjesë shumë personazhe të njohur të artit e kinematografisë. Por dy ishin vajzat që tërhoqën ...

Rita Ora flet për rolin në projektin e ri filmik
Rita Ora krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ajo është aktive edhe në fushën e aktrimit, shkruan . Së fundi, këngëtarja është e angazhuar në një projekt filmik, ku do të aktrojë krah artistëve të njohur. Bëhet fjalë ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:12
Rita Ora krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ajo është aktive edhe në fushën e aktrimit, shkruan . Së fundi, këngëtarja është e angazhuar në një projekt filmik, ku do të aktrojë krah artistëve të njohur. Bëhet fjalë ...

Urimi i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam!
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 15:37
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...

Njëra nga motrat largohet nga reality show “Keeping Up With The Kardashians”
Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës, ndërsa dhe ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 15:32
Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Leonora Jakupi pasi nëna e saj po feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka publikuar një fotografi të nënës, ndërsa dhe ...

“Bastardojnë idetë e mia!” Adelina Ismajli gati të hedhë në gjyq këngëtaren shqiptare
Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në Instagram një ...
Lexo | 08-Nov-2019 15:00
Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në Instagram një ...

Sot 18 vjet së bashku/ Moderatorja e ëmbël merr në intervistë bashkëshortin
Një ndër moderatoret më të ëmbla të ekranit shqiptar, Julka Gramo, sot e ka mbushur intagramin me disa video, teksa merr në pyetje bashkëshortin e saj, Andin. Sot ata festojnë plot 18-vjet së bashku. Të paktën kështu ...
Dritare | 08-Nov-2019 14:59
Një ndër moderatoret më të ëmbla të ekranit shqiptar, Julka Gramo, sot e ka mbushur intagramin me disa video, teksa merr në pyetje bashkëshortin e saj, Andin. Sot ata festojnë plot 18-vjet së bashku. Të paktën kështu ...

Për çfarë kanë bashkëpunuar Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi?
Alketa Vejsiu është një ndër prezantueset më të dashura për publikun. Ajo përveç botës së televizionit, është edhe e suksesshme në biznesin e saj, shkruan Indeksonline. Së fundi ajo ka realizuar një fotosession për ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 14:36
Alketa Vejsiu është një ndër prezantueset më të dashura për publikun. Ajo përveç botës së televizionit, është edhe e suksesshme në biznesin e saj, shkruan Indeksonline. Së fundi ajo ka realizuar një fotosession për ...

Rita nuk po mund të vendosë, ka nevojë për ndihmën tuaj
Rita Ora ka kërkuar ndihmë nga fansat e saj për të vendosur për një ‘hall’ që e ka kapur. Këngëtarja e cila shumë shpesh eksperimenton me dukjen e saj, sidomos me flokët, ka kërkuar nga ndjekësit e saj në rrjetet ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:30
Rita Ora ka kërkuar ndihmë nga fansat e saj për të vendosur për një ‘hall’ që e ka kapur. Këngëtarja e cila shumë shpesh eksperimenton me dukjen e saj, sidomos me flokët, ka kërkuar nga ndjekësit e saj në rrjetet ...

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje me një postim plot ndjenja
Leonora Jakupi para pak minutave shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar nënën e saj për ditëlindje, shkruan . Ajo ndau një fotografi të ëmës në Instagram ku shkroi: “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:09
Leonora Jakupi para pak minutave shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar nënën e saj për ditëlindje, shkruan . Ajo ndau një fotografi të ëmës në Instagram ku shkroi: “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ...

Rita Ora kërkon ndihmën tuaj
Rita Ora që një kohë ka ndryshuar stilin e saj të flokëve, ajo është kthyer në brune për shkak të punime për filmin e ri, shkruan . Dhe siç duket pamja e saj e vjetër po i mungon shumë këngëtares shqiptare, e cila pak ...
Lajminet | 08-Nov-2019 13:41
Rita Ora që një kohë ka ndryshuar stilin e saj të flokëve, ajo është kthyer në brune për shkak të punime për filmin e ri, shkruan . Dhe siç duket pamja e saj e vjetër po i mungon shumë këngëtares shqiptare, e cila pak ...

Urimi me plot ndjenja i Leonora Jakupit: Ti je dashuria më e madhe që kam!
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 13:40
Leonora Jakupi e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Me një urim plot ndjenja në Instagram, këngëtarja nga Drenica zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën e saj. “O Nënë, o bota ime! Te uroj nga zemra ditëlindjen tende. Ti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved