ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 23:12

Mos kini turp… as ftohtë! Takat tashmë mund t’i vishni me çorape

Mos kini turp… as ftohtë! Takat tashmë mund t’i vishni me çorape
Kujdes, ju mund t’i vishni edhe ne dimer, vishni çorape dhe takat, keshtu do t’a mbani kemben tuaj me mire dhe do te dukeni te veçante ne stil. Pra ky eshte trendi i fundit qe ka çmendur vajza… Shfletoni galerine per te ...
ikub.al | 08-Nov-2019 12:03
Kujdes, ju mund t’i vishni edhe ne dimer, vishni çorape dhe takat, keshtu do t’a mbani kemben tuaj me mire dhe do te dukeni te veçante ne stil. Pra ky eshte trendi i fundit qe ka çmendur vajza… Shfletoni galerine per te ...

Woouw! Ja si i realizon fotot ky fotograf i talentuar
Ka rreth 95 milion foto dhe video qe ndahen ne Instagram çdo dite. Mund te duket si nje detyre e veshtire per te gjetur detajin e veçante mes tyre, por talenti i vertete gjithmone do te beje dallimin. Kjo eshte ajo qe ...
ikub.al | 08-Nov-2019 11:00
Ka rreth 95 milion foto dhe video qe ndahen ne Instagram çdo dite. Mund te duket si nje detyre e veshtire per te gjetur detajin e veçante mes tyre, por talenti i vertete gjithmone do te beje dallimin. Kjo eshte ajo qe ...

10 foto që tregojnë ndjenjën e dashurisë mes dy kafshëve
Me shume se 13 vite fotografi Goran Anastasovski ka kthyer kameren e tij ne mbreterine e kafsheve per te kapur portrete te specieve te ndryshme qe tregojne dashuri ne momentet e tyre me te veçanta. Shfletoni galerine ...
ikub.al | 07-Nov-2019 13:57
Me shume se 13 vite fotografi Goran Anastasovski ka kthyer kameren e tij ne mbreterine e kafsheve per te kapur portrete te specieve te ndryshme qe tregojne dashuri ne momentet e tyre me te veçanta. Shfletoni galerine ...

10 foto komike që tregojnë se logjika e fëmijëve është e papërballueshme
Te gjithe prinderit kane mbledhur foto me situata te femijeve te tyre kur dalin nga vetja dhe behen te paperballueshem, por gjithsesi duken shume zbavitese. Prinderit jane te detyruar t’i durojne femijet e tyre dhe te ...
ikub.al | 07-Nov-2019 12:03
Te gjithe prinderit kane mbledhur foto me situata te femijeve te tyre kur dalin nga vetja dhe behen te paperballueshem, por gjithsesi duken shume zbavitese. Prinderit jane te detyruar t’i durojne femijet e tyre dhe te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved