ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:50

Mickoski: Maqedonia është peng i familjes Zaev

Mickoski: Maqedonia është peng i familjes Zaev
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në Krushevë tha se është tragjike që shumë shtëpi në Krushevë tashmë nuk kanë dritë për shkak se njerëzit kanë emigruar dhe se tani çështje nuk është te emigrimi i fshatrave ...
Arbresh | 07-Nov-2019 21:20
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në Krushevë tha se është tragjike që shumë shtëpi në Krushevë tashmë nuk kanë dritë për shkak se njerëzit kanë emigruar dhe se tani çështje nuk është te emigrimi i fshatrave ...

Mickoski: Maqedonia është peng i familjes Zaev
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në Krushevë tha se është tragjike që shumë shtëpi në Krushevë tashmë nuk kanë dritë për shkak se njerëzit kanë emigruar dhe se tani çështje nuk është te emigrimi i fshatrave ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 21:00
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski në Krushevë tha se është tragjike që shumë shtëpi në Krushevë tashmë nuk kanë dritë për shkak se njerëzit kanë emigruar dhe se tani çështje nuk është te emigrimi i fshatrave ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved