ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 23:02

Metamorfoza e krimit, të uriturit që u vranë dje ose janë sot milionerë

Metamorfoza e krimit, të uriturit që u vranë dje ose janë sot milionerë
Nga Lorenc Vangjeli Në fillim të viteve 90-të ishin plot energji. Në trup ngjanin si balerinë ose gjimnastë, por ishin thjesht të uritur e të kequshqyer. Në portret tregonin dyfishin e moshës, me shumë rrudha dhe të ...
Lexo | 08-Nov-2019 17:25
Nga Lorenc Vangjeli Në fillim të viteve 90-të ishin plot energji. Në trup ngjanin si balerinë ose gjimnastë, por ishin thjesht të uritur e të kequshqyer. Në portret tregonin dyfishin e moshës, me shumë rrudha dhe të ...

Metamorfoza e krimit, të uriturit që u vranë dje ose janë sot milionerë
Nga Lorenc Vangjeli Në fillim të viteve 90-të ishin plot energji. Në trup ngjanin si balerinë ose gjimnastë, por ishin thjesht të uritur e të kequshqyer. Në portret tregonin dyfishin e moshës, me shumë rrudha dhe të ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 16:53
Nga Lorenc Vangjeli Në fillim të viteve 90-të ishin plot energji. Në trup ngjanin si balerinë ose gjimnastë, por ishin thjesht të uritur e të kequshqyer. Në portret tregonin dyfishin e moshës, me shumë rrudha dhe të ...

Metamorfoza e krimit, të uriturit që u vranë dje ose janë sot milionerë
Në fillim të viteve 90-të ishin plot energji. Në trup ngjanin si balerinë ose gjimnastë, por ishin thjesht të uritur e të kequshqyer. Në portret tregonin dyfishin e moshës, me shumë rrudha dhe të parruar. Mbanin flokë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 16:45
Në fillim të viteve 90-të ishin plot energji. Në trup ngjanin si balerinë ose gjimnastë, por ishin thjesht të uritur e të kequshqyer. Në portret tregonin dyfishin e moshës, me shumë rrudha dhe të parruar. Mbanin flokë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved