ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 10:07

Me letra false drejt vendeve të BE/Policia godet grupin kriminal

Me letra false drejt vendeve të BE/Policia godet grupin kriminal
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e falsifikimit të dokumenteve, me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt ...
Medial | 08-Nov-2019 15:22
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e falsifikimit të dokumenteve, me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt ...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...
Medial | 08-Nov-2019 14:46
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...

Kalim i paligjshëm i kufirit, kapet një person në Kakavijë
Arrestohet nje shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë duke i dhënë ndihmë për kalim të paligjshëm të ...
Lapsi | 08-Nov-2019 14:40
Arrestohet nje shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë duke i dhënë ndihmë për kalim të paligjshëm të ...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:31
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...

Goditen falsifikatorët, tre në pranga, sekuestrohen karta e dokumenta
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:26
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet 23 vjeçari në Kakavijë
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 14:20
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 13:18
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Një tjetër i arrestuar në Gjirokastër, ndihmoi një grua të kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".
Top Channel | 08-Nov-2019 13:05
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".

Kalim i paligjshëm i kufirit, tre pjesëtarë të një grupi kriminal në pranga
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:40
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.

Po kalonte ilegalisht një vajzë në kufi, arrestohet 23-vjeçari në Kakavijë/ Ajo që iu gjet me vete të resë, e ‘fundos’ edhe atë
Postuar: 08/11/2019 - 13:40 Një person është arrestuar në flagrancë në Kakavijë dhe një vajzë është proceduar penalisht. Blutë raportojnë se kanë vënë në pranga të riun me iniciale R. L., 23 vjeç, banues në fshatin ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 13:48
Postuar: 08/11/2019 - 13:40 Një person është arrestuar në flagrancë në Kakavijë dhe një vajzë është proceduar penalisht. Blutë raportojnë se kanë vënë në pranga të riun me iniciale R. L., 23 vjeç, banues në fshatin ...

Operacioni “Laboratori”, goditet grupi që falsifikonte dokumente, tre burra në pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:13
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...

Kërcënoi me fjalë punonjësit e bashkisë, policia i hyn në shtëpi dhe i gjen pushkën me fishekë luftarakë
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.
Top Channel | 08-Nov-2019 11:06
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.

Po kryenin punime afër tokës së tij, 61-vjeçari kërcënon me jetë punonjësit e bashkisë, arrestohet
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 10:55
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...

Gjirokaster/ Nje tjeter i arrestuar, ndihmoi nje grua te kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 13:18
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare ...

Vlorë/ Kapen 9 kg kanabis, pranga 56-vjeçarit
Në një banesë në fshatin Drashovicë policia ka sekuestruar 9.3 kg lëndë narkotike, e dyshuar si cannabis sativa.
Top Channel | 08-Nov-2019 09:37
Në një banesë në fshatin Drashovicë policia ka sekuestruar 9.3 kg lëndë narkotike, e dyshuar si cannabis sativa.

Aktivitet të lojërave të fatit në lokal, procedohen pronari dhe kamerieri
ELBASAN Pronari dhe kamerieri i një lokali në Elbasan po procedohen penalisht, pasi akuzohen për ushtrim të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Në vijim të kontrolleve për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 09:17
ELBASAN Pronari dhe kamerieri i një lokali në Elbasan po procedohen penalisht, pasi akuzohen për ushtrim të kundërligjshëm të lojërave të fatit. Në vijim të kontrolleve për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave ...

Lojërat e fatit/ Procedohen penalisht dy persona
Një pronar lokali dhe dhe kamarieri janë proceduar penalisht nga policia pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit.
Top Channel | 08-Nov-2019 08:57
Një pronar lokali dhe dhe kamarieri janë proceduar penalisht nga policia pasi ushtronin aktivitetin e kundërligjshëm të lojrave të fatit.

Video/ Goditja e grupit kriminal, publikohen pamjet e arrestimit të të dyshuarve për vjedhjen e postës
Janë publikuar pamjet e operacionit policor “Filiali”, që çoi në pranga pesë persona.
Top Channel | 07-Nov-2019 18:57
Janë publikuar pamjet e operacionit policor “Filiali”, që çoi në pranga pesë persona.

Vidhte banesa në Tiranë, ndalohet 39-vjeçari
Një 39-vjeçar u ndalua gjatë një operacioni policor në Tiranë për zbardhjen e vjedhjeve të banesave.
Top Channel | 07-Nov-2019 10:54
Një 39-vjeçar u ndalua gjatë një operacioni policor në Tiranë për zbardhjen e vjedhjeve të banesave.

Kapet ‘skifteri’ i banesave në Tiranë, 4 vjedhje të dokumentuara për 2 javë
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e një sërë vjedhjeve në Tiranë, 4 prej tyre të dokumentuara. Gjatë arrestimi i janë gjetur në banesë edhe disa prej sendeve të vjedhura. Shërbimet e Komisariatit të Policisë ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 10:50
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar autorin e një sërë vjedhjeve në Tiranë, 4 prej tyre të dokumentuara. Gjatë arrestimi i janë gjetur në banesë edhe disa prej sendeve të vjedhura. Shërbimet e Komisariatit të Policisë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved