ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:01

Mbyllen dy salla operacioni në Klinikën Ortopedike të QKUK-së

Mbyllen dy salla operacioni në Klinikën Ortopedike të QKUK-së
Kushtet jo të mira higjienike kanë ndikuar që vetëm një nga tri sallat e operacionit në Klinikën Ortopedike në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës të mbetet e hapur për intervenime për raste urgjente. Si arsye që ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 15:37
Kushtet jo të mira higjienike kanë ndikuar që vetëm një nga tri sallat e operacionit në Klinikën Ortopedike në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës të mbetet e hapur për intervenime për raste urgjente. Si arsye që ...

Myk dhe lagështi në sallat e operimit në Klinikën Ortopedike
Kushtet jo të mira higjienike kanë ndikuar që vetëm një nga tri sallat e operacionit në Klinikën Ortopedike në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, të mbetet e hapur për intervenime për raste urgjente. Si arsye që ...
Radio Evropa e Lire | 07-Nov-2019 15:28
Kushtet jo të mira higjienike kanë ndikuar që vetëm një nga tri sallat e operacionit në Klinikën Ortopedike në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, të mbetet e hapur për intervenime për raste urgjente. Si arsye që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved