ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:30

Malota: Ja kush janë rivalët tanë, vuajmë për një “pykë”

Malota: Ja kush janë rivalët tanë, vuajmë për një “pykë”
Renato Malota ishte një nga më të mirët në fushë për Vllazninë. Po të mos ishte për mbrojtësin nga Lezha, shkodranët do ishin ndëshkuar në shtesë, por Malota hoqi topin mbi vijën fatale pas goditjes së Dunga. I ...
SuperSport | 08-Nov-2019 21:19
Renato Malota ishte një nga më të mirët në fushë për Vllazninë. Po të mos ishte për mbrojtësin nga Lezha, shkodranët do ishin ndëshkuar në shtesë, por Malota hoqi topin mbi vijën fatale pas goditjes së Dunga. I ...

Kategoria Superiore, Tirana-Vllaznia mbyllet me rrjeta të paprekura
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. MEDIAL.mk
Medial | 08-Nov-2019 20:44
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. MEDIAL.mk

Kategoria Superiore, Tirana-Vllaznia mbyllet me rrjeta të paprekura
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. Në fakt, pjesa e parë e ndeshjes së luajtur në Stadiumin “Selman ...
RTSH | 08-Nov-2019 20:41
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. Në fakt, pjesa e parë e ndeshjes së luajtur në Stadiumin “Selman ...

“Heroi” Malota: Fatmirësisht isha në vendin e duhur, kemi probleme në sulm
Mbrojtësi i Vllaznisë, Renato Malota, ishte heroi i ekipit shkodran në ndeshjen kundër Tiranës, duke i hequr golin Dungës në vijën fatale në sekondat e fundit. Pas ndeshjes, Malota foli për Supersport, ku u shpreh: ...
ABCNews | 08-Nov-2019 20:40
Mbrojtësi i Vllaznisë, Renato Malota, ishte heroi i ekipit shkodran në ndeshjen kundër Tiranës, duke i hequr golin Dungës në vijën fatale në sekondat e fundit. Pas ndeshjes, Malota foli për Supersport, ku u shpreh: ...

Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 20:20
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...

Superliga/ Shtylla, raste por asnjë gol! Tirana e Vllaznia ndahen në paqe
Një paqe e ftohtë, në një stadium të ftohtë! Tirana dhe Vllaznia nuk kanë shkuar më shumë sesa një rezultat pa gola në sfidën e parë të javës së 12-të të luajtur në “Selman Stërmasin” e zbrazët për shkak të dënimit ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 20:11
Një paqe e ftohtë, në një stadium të ftohtë! Tirana dhe Vllaznia nuk kanë shkuar më shumë sesa një rezultat pa gola në sfidën e parë të javës së 12-të të luajtur në “Selman Stërmasin” e zbrazët për shkak të dënimit ...

Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla!
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...
SuperSport | 08-Nov-2019 20:35
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...

Vllaznia dhe Tirana ndajnë një pikë në kryeqytet
Tirana dhe Vllaznia sot e mbyllën në barazim 0-0 ndeshjen në Selman Stermasi. Ndeshja nuk pati gola, por plot emocion, traversa dhe pritje fantastike portierësh. Lojtari i Vllaznisë, Hygor, në të 20' mori një top në ...
Politiko | 08-Nov-2019 20:11
Tirana dhe Vllaznia sot e mbyllën në barazim 0-0 ndeshjen në Selman Stermasi. Ndeshja nuk pati gola, por plot emocion, traversa dhe pritje fantastike portierësh. Lojtari i Vllaznisë, Hygor, në të 20' mori një top në ...

Traversa “shpëton” Tiranën, Sherri heroi i Vllaznisë
Është mbyllur pjesa e parë mes Tiranës dhe Vllaznisë në “Selman Stermasi”, me rezultatin e bardhë, 0-0. Të dyja skuadrat patën shanset e tyre, por traversa dhe forma e mirë e dy portierëve bënë që goli të mungojë. Në ...
ABCNews | 08-Nov-2019 18:49
Është mbyllur pjesa e parë mes Tiranës dhe Vllaznisë në “Selman Stermasi”, me rezultatin e bardhë, 0-0. Të dyja skuadrat patën shanset e tyre, por traversa dhe forma e mirë e dy portierëve bënë që goli të mungojë. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved