ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:20

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim

Leonora Jakupi uron nënën për ditëlindje: Pa dashurinë tënde, asnjë dashuri tjetër nuk do të kishte kuptim
Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e Festivalit të Këngës në RTSH. “Newsbomb.al” bëri të ditur se kënga e Erikut është refuzuar të bëhet ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 14:25
Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e Festivalit të Këngës në RTSH. “Newsbomb.al” bëri të ditur se kënga e Erikut është refuzuar të bëhet ...

U refuzua në “Festivalin e Këngës në RTSH”, reagon Erik Lloshi: Është e padrejtë
Erik Lloshi ka konkurruar për të qenë pjesë e garës muzikore në “Festivalin e Këngës” në RTSH, mirëpo ai është refuzuar të kalojë në tre netët e konkurrimit. Këngëtari ka folur së fundmi për refuzimin që organizatorët i ...
Politiko | 08-Nov-2019 14:08
Erik Lloshi ka konkurruar për të qenë pjesë e garës muzikore në “Festivalin e Këngës” në RTSH, mirëpo ai është refuzuar të kalojë në tre netët e konkurrimit. Këngëtari ka folur së fundmi për refuzimin që organizatorët i ...

Nuk e pranuan në Festivalin e Këngës në RTSH, reagon Erik Lloshi
Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e garës muzikore të Festivalit të 58-të të Këngës, në RTSH. “Newsbomb” bën me dije se kënga e tij është refuzuar të bëhet pjesë e listës së këngëve të tjera pjesëmarrëse. I ...
Lexo | 26-Oct-2019 16:57
Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e garës muzikore të Festivalit të 58-të të Këngës, në RTSH. “Newsbomb” bën me dije se kënga e tij është refuzuar të bëhet pjesë e listës së këngëve të tjera pjesëmarrëse. I ...

Reagon Erik Lloshi pas refuzimit në festivalin e RTSh: E padrejtë
Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e garës muzikore të Festivalit të 58-të të Këngës, në RTSH. “Newsbomb” bëri me dije fillimisht se kënga e tij është refuzuar të bëhet pjesë e listës së këngëve të tjera ...
Lapsi | 08-Nov-2019 12:03
Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e garës muzikore të Festivalit të 58-të të Këngës, në RTSH. “Newsbomb” bëri me dije fillimisht se kënga e tij është refuzuar të bëhet pjesë e listës së këngëve të tjera ...

Nuk e pranuan, Erik Lloshi nuk hesh ndaj padrejtësive në Festivalin e RTSH-së
Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e Festivalit të Këngës në RTSH. “Newsbomb.al” bëri të ditur se kënga e Erikut është refuzuar të bëhet ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:20
Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë e Festivalit të Këngës në RTSH. “Newsbomb.al” bëri të ditur se kënga e Erikut është refuzuar të bëhet ...

Fustani i Vjollca Haxhiut nxit debate në rrjet
Elvana Gjata është emri i lakuar më së shumti këto ditë në media si fitimtare e festivalit të RTSH-së. Pas kompozitores Diana Ziu, një tjetër artist mendon se në këtë festival ka korrupsion. I ftuar në “Thumb On”, ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 14:21
Elvana Gjata është emri i lakuar më së shumti këto ditë në media si fitimtare e festivalit të RTSH-së. Pas kompozitores Diana Ziu, një tjetër artist mendon se në këtë festival ka korrupsion. I ftuar në “Thumb On”, ...

‘I promovon se bëjnë show’/ Befason Diana Ziu: Burrat ma*turbohen me me Vip-at që Vera sjell në Festivalin e RTSH-së
Diana Ziu dhe bashkëshorti i saj, artisti Vangjel Toçe nuk i kanë kursyer fjalët dhe kritikat kundrejt mënyrës se si Vera Grabocka po trajton festivalin e këngës në Radio Televizionin Shqiptar. Ende pa nisur mirë ...
Lexo | 06-Nov-2019 19:36
Diana Ziu dhe bashkëshorti i saj, artisti Vangjel Toçe nuk i kanë kursyer fjalët dhe kritikat kundrejt mënyrës se si Vera Grabocka po trajton festivalin e këngës në Radio Televizionin Shqiptar. Ende pa nisur mirë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved