ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 21:56

Lëndohet Vedat Muriqi?!

Lëndohet Vedat Muriqi?!
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka zbuluar për lidhjet e tij të afërta me Feronikelin, te të cilët së fundi e ka marrë pozitën e këshilltarit dhe ka qenë kyç në emërimin e Agim Sopit në pozitën e trajnerit. Emri ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 23:19
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka zbuluar për lidhjet e tij të afërta me Feronikelin, te të cilët së fundi e ka marrë pozitën e këshilltarit dhe ka qenë kyç në emërimin e Agim Sopit në pozitën e trajnerit. Emri ...

Bunjaku zbulon skandalin te Kosova: E dija se kishte djem të kryetarëve
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku, i ka zbuluar të gjitha fazat e procesit të zgjedhjes së lojtarëve që do ta përfaqësojnë ekipin e Përfaqësueses se Kosovës, duke bërë të ditur se kishte qenë i vetëdijshëm......
Zeri | 08-Nov-2019 21:07
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku, i ka zbuluar të gjitha fazat e procesit të zgjedhjes së lojtarëve që do ta përfaqësojnë ekipin e Përfaqësueses se Kosovës, duke bërë të ditur se kishte qenë i vetëdijshëm......

Baba e babagjysh i Albert Bunjakit me Feronikelin
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka zbuluar për lidhjet e tij të afërta me Feronikelin, te të cilët së fundi e ka marrë pozitën e këshilltarit dhe ka qenë kyç në emërimin e Agim Sopit në pozitën e trajnerit. Emri ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:57
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka zbuluar për lidhjet e tij të afërta me Feronikelin, te të cilët së fundi e ka marrë pozitën e këshilltarit dhe ka qenë kyç në emërimin e Agim Sopit në pozitën e trajnerit. Emri ...

Plepolli reagon ashpër ndaj trajnerëve të huaj në Kosovë: Ne s’hamë bar
Trajneri Arsim Plepolli i ka kritikuar disa trajnerë të huaj në kampionatin kosovar, duke e vënë në dyshim cilësinë e tij. Ai e theksoi rastin e ish-trajnerit të Vushtrrisë, Antonio Toma, i cili tashmë është shkarkuar. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:44
Trajneri Arsim Plepolli i ka kritikuar disa trajnerë të huaj në kampionatin kosovar, duke e vënë në dyshim cilësinë e tij. Ai e theksoi rastin e ish-trajnerit të Vushtrrisë, Antonio Toma, i cili tashmë është shkarkuar. ...

Bunjaki zbulon procesin e seleksionimit te “Dardanët”: E dija se kishte djem të kryetarëve
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, i ka zbuluar të gjitha fazat e procesit të zgjedhjes së lojtarëve që do ta përfaqësojnë ekipin kombëtar të Kosovës, duke bërë të ditur se kishte qenë i vetëdijshëm që fillimisht ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:29
Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, i ka zbuluar të gjitha fazat e procesit të zgjedhjes së lojtarëve që do ta përfaqësojnë ekipin kombëtar të Kosovës, duke bërë të ditur se kishte qenë i vetëdijshëm që fillimisht ...

Albert Bunjaki rrëfen takimin e parë me Bernard Challandes
Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ka bërë të ditur se ai ishte takuar me trajneri i ri të “Dardanëve” Bernard Challandes në Mitrovicë dhe se ai është gjithmonë i gatshëm për ndihmë apo bashkëpunim me ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:26
Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ka bërë të ditur se ai ishte takuar me trajneri i ri të “Dardanëve” Bernard Challandes në Mitrovicë dhe se ai është gjithmonë i gatshëm për ndihmë apo bashkëpunim me ...

Bunjaki zbulon se si “Dardanët” e kishin bërë planin e madh qysh para tre vjetëve
Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ka rrëfyer detaje nga udhëtimi i parë me skuadrën në Finlandë, duke i zbuluar disa momente si diskutimet për synimet e skuadrës dhe lundrimin me barkë. Albert ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:14
Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ka rrëfyer detaje nga udhëtimi i parë me skuadrën në Finlandë, duke i zbuluar disa momente si diskutimet për synimet e skuadrës dhe lundrimin me barkë. Albert ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved