ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:23

LSI emëron drejtuesin e pushtetit lokal

LSI emëron drejtuesin e pushtetit lokal
Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim këtë të premte ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Emërimi i tij është bërë në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 21:20
Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim këtë të premte ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Emërimi i tij është bërë në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të ...

LSI emëron drejtuesin e pushtetit lokal
Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim këtë të premte ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Emërimi i tij është bërë në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të ...
Medial | 08-Nov-2019 21:26
Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim këtë të premte ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Emërimi i tij është bërë në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të ...

LSI-ja nis riorganizimin e strukturave, emëron drejtuesin e pushtetit lokal
Në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Ky i ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 21:07
Në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Ky i ...

LSI-ja nis riorganizimin e strukturave, emëron drejtuesin e pushtetit lokal (Emri)
TIRANË Në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 20:26
TIRANË Në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka marrë vendim për emëruar si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. ...

Riorganizimi i strukturave brenda LSI, kush është drejtuesi i ri i pushtetit lokal (Emri)
Postuar: 08/11/2019 - 20:50 Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë vendim të emërojë si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Kjo zgjedhje është bërë në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 20:54
Postuar: 08/11/2019 - 20:50 Lëvizja Socialiste për Integrim ka marrë vendim të emërojë si Sekretar të Pushtetit Lokal, Petrit Sinën. Kjo zgjedhje është bërë në kuadër të riorganizimit dhe zhvillimit të zgjedhjeve në ...

LSI zgjedh ish-kryebashkiakun si Sekretar për Pushtetin Lokal
Në kuadër të riorganizmit dhe zhvllimit të zgjedhjeve ne strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e LSI ka marrë vendim për emërimin si Sekretar të Pushtetit Lokal të Petrit Sinaj, ish kryebashkiak i Beratit. Pak ditë ...
Telegraf | 08-Nov-2019 18:20
Në kuadër të riorganizmit dhe zhvllimit të zgjedhjeve ne strukturat e partisë, Kryesia Ekzekutive e LSI ka marrë vendim për emërimin si Sekretar të Pushtetit Lokal të Petrit Sinaj, ish kryebashkiak i Beratit. Pak ditë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved