ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:41

Ky kalë paska lindur me mustaqe

Ky kalë paska lindur me mustaqe
Pronarija, Lucia Urquhart, 47 vjeç, thote se perveç krehjes qe duhet bere eshte e domosdoshme qe edhe te pastrohet pasui eshte ushqyer. Ndersa April merr mjaft komente per mustaqet e saj te pazakonta, Lucy nuk mund ta ...
ikub.al | 08-Nov-2019 14:54
Pronarija, Lucia Urquhart, 47 vjeç, thote se perveç krehjes qe duhet bere eshte e domosdoshme qe edhe te pastrohet pasui eshte ushqyer. Ndersa April merr mjaft komente per mustaqet e saj te pazakonta, Lucy nuk mund ta ...

10 fustane dimri të bukura dhe jo të kushtueshme
Kur behet fjale per blerjen e veshjeve te dasmave, ka shume faktore per te menduar: nga silueta tek ngjyra, çmimi dhe madje edhe materiali, duke u marre ne konsiderate edhe stina e ftohte e dimrit. Ndersa shume nuse ...
ikub.al | 07-Nov-2019 10:09
Kur behet fjale per blerjen e veshjeve te dasmave, ka shume faktore per te menduar: nga silueta tek ngjyra, çmimi dhe madje edhe materiali, duke u marre ne konsiderate edhe stina e ftohte e dimrit. Ndersa shume nuse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved