ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:32

Ky është sezoni i duhur për një palë çizme mbi gju

Ky është sezoni i duhur për një palë çizme mbi gju
Nje nga modelet me te bukura te çizmeve per kete sezon jane padyshim ato mbi gju. Jane perfekte per muajt e ftohte te dimrit qe mund ti vishni praktikisht me çdo gje. Mania e çizmeve te gjata mbi gju duket se ka ...
ikub.al | 08-Nov-2019 10:36
Nje nga modelet me te bukura te çizmeve per kete sezon jane padyshim ato mbi gju. Jane perfekte per muajt e ftohte te dimrit qe mund ti vishni praktikisht me çdo gje. Mania e çizmeve te gjata mbi gju duket se ka ...

Çantat e gjysmëhënë: ja modelet më të bukura të cilave nuk i thoni dot “Jo”
Fillimisht i admiruam ato ne neper pasarela, pastaj ne krahun e influencuesve te modes dhe tani ato kane zbarkuar zyrtarisht ne raftet e dyqaneve: çantat gjysmehene po perjetojne vertet momentin e tyre te “arte”. Te ...
ikub.al | 07-Nov-2019 10:31
Fillimisht i admiruam ato ne neper pasarela, pastaj ne krahun e influencuesve te modes dhe tani ato kane zbarkuar zyrtarisht ne raftet e dyqaneve: çantat gjysmehene po perjetojne vertet momentin e tyre te “arte”. Te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved