ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:20

Ky është lojtari më i mirë i muajit tetor te Arsenali

Ky është lojtari më i mirë i muajit tetor te Arsenali
Lojtari i muajit tetor te Arsenali është zgjedhur Gabriel Martinelli, sipas klubit adoleshenti i tyre Brazilian e ka filluar muajin në formë të shkëlqyer, duke shënuar dy gola dhe duke bërë një asistim, në fitoren ndaj ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 18:03
Lojtari i muajit tetor te Arsenali është zgjedhur Gabriel Martinelli, sipas klubit adoleshenti i tyre Brazilian e ka filluar muajin në formë të shkëlqyer, duke shënuar dy gola dhe duke bërë një asistim, në fitoren ndaj ...

Liga Premier zgjedh trajnerin dhe lojtarin më të mirë të muajit tetor
Liga Premier ka zgjedhur më të mirët e muajit tetor, ku trajneri më i miri u zgjodh Frank Lampard, ndërsa lojtari më i mirë Jamie Vardy. Muaji tetor ka dhuruar shumë ndeshje interesante në Ligën Premier, ku nuk kanë ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 14:59
Liga Premier ka zgjedhur më të mirët e muajit tetor, ku trajneri më i miri u zgjodh Frank Lampard, ndërsa lojtari më i mirë Jamie Vardy. Muaji tetor ka dhuruar shumë ndeshje interesante në Ligën Premier, ku nuk kanë ...

Trajneri italian e tepron, shikoni se çka deklaron për Valon Berishën pas gabimit të këtij të fundit
Premierliga angleze ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit tetor. Me një postim në llogarinë zyrtare të Premierligës, lojtari më i mirë i muajit të kaluar u shpall, Jamie Vardy. Sulmuesi i Leicesterit realizoi ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 14:59
Premierliga angleze ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit tetor. Me një postim në llogarinë zyrtare të Premierligës, lojtari më i mirë i muajit të kaluar u shpall, Jamie Vardy. Sulmuesi i Leicesterit realizoi ...

Vardy lojtari më i mirë i muajit tetor në Premier League
Premierliga angleze ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit tetor.
Kosova Press | 08-Nov-2019 14:25
Premierliga angleze ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit tetor.

Liga Premier zgjedh trajnerin dhe lojtarin më të mirë të muajit tetor
Liga Premier ka zgjedhur më të mirët e muajit tetor, ku trajneri më i miri u zgjodh Frank Lampard, ndërsa lojtari më i mirë Jamie Vardy. Muaji tetor ka dhuruar shumë ndeshje interesante në Ligën Premier, ku nuk kanë ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 14:15
Liga Premier ka zgjedhur më të mirët e muajit tetor, ku trajneri më i miri u zgjodh Frank Lampard, ndërsa lojtari më i mirë Jamie Vardy. Muaji tetor ka dhuruar shumë ndeshje interesante në Ligën Premier, ku nuk kanë ...

Premierliga zgjedh trajnerin dhe lojtarin e muajit
Premierliga angleze ka zgjedhur trajnerin dhe lojtarin e muajit, shkruan . Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, është zgjedhur trajneri më i mirë i muajtit tetor, pas ecurisë fantastike të skuadrës së tij në muajin e ...
Lajminet | 08-Nov-2019 13:26
Premierliga angleze ka zgjedhur trajnerin dhe lojtarin e muajit, shkruan . Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, është zgjedhur trajneri më i mirë i muajtit tetor, pas ecurisë fantastike të skuadrës së tij në muajin e ...

Premierliga, zgjedh futbollistin më të mirë të muajit
Premierliga angleze ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit tetor. Me një postim në llogarinë zyrtare të Premierligës, lojtari më i mirë i muajit të kaluar u shpall, Jamie Vardy. Sulmuesi i Leicesterit realizoi ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 12:41
Premierliga angleze ka zgjedhur lojtarin më të mirë të muajit tetor. Me një postim në llogarinë zyrtare të Premierligës, lojtari më i mirë i muajit të kaluar u shpall, Jamie Vardy. Sulmuesi i Leicesterit realizoi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved