ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 00:25

Lulzim Basha në Vlorë: Unë nuk kam asnjë lidhje me oligarkinë

Lulzim Basha në Vlorë: Unë nuk kam asnjë lidhje me oligarkinë
Jo vetëm që nuk pranoi se ka lidhje me oligarkinë, por kryedemokrati Lulzim Basha foli në Vlorë edhe për planin që ka për të çarmatosur oligarkinë nga instruementat me të cilat kap shtetin dhe pushtetin.
Top Channel | 07-Nov-2019 19:31
Jo vetëm që nuk pranoi se ka lidhje me oligarkinë, por kryedemokrati Lulzim Basha foli në Vlorë edhe për planin që ka për të çarmatosur oligarkinë nga instruementat me të cilat kap shtetin dhe pushtetin.

Rritja e investimeve të huaja? Basha tregon dy reformat që do ndryshojnë për mirë situatën
Në takimin që po zhvillon me qytetarë të Vlorës, kryeopozitari Lulzim Basha ka shpalosur planin e tij qeverisës që synon edhe nxitjen e investimeve të huaja në Shqipëri.
Top Channel | 07-Nov-2019 18:44
Në takimin që po zhvillon me qytetarë të Vlorës, kryeopozitari Lulzim Basha ka shpalosur planin e tij qeverisës që synon edhe nxitjen e investimeve të huaja në Shqipëri.

Lulzim Basha flet me shifra dhe “kryqëzon” Ramën: Rinia ka një braktisje totale nga qeveria
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në turin “Rrugëtimi për Shqipërinë” hodhi kritika të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, ndërsa e akuzoi atë si përgjegjësin kryesor për largimin e të rinjve nga ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 17:52
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në turin “Rrugëtimi për Shqipërinë” hodhi kritika të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, ndërsa e akuzoi atë si përgjegjësin kryesor për largimin e të rinjve nga ...

Basha: Emigracioni nuk është zgjidhja, ne kemi një plan për rininë
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri i opozitës ...
Telegraf | 07-Nov-2019 22:07
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, reagoi sërish në rrjetet sociale pas takimit në Vlorë me të rinjtë. Teksa poston disa foto nga takimi, Basha shkruan se emigracioni nuk është zgjidhja. Lideri i opozitës ...

Basha takim me të rinjtë në Vlorë: Në qeverisjen e PD-së paga minimale do të jetë 300 euro
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka vijuar turin e takimeve me të rinjtë. Kësaj radhe ai u ndal në qytetin e Vlorës. Basha ka premtuar para të rinjve rritje të pagës minimale në 300 euro. ‘Paga minimale do të jetë 300 ...
Telegraf | 07-Nov-2019 19:02
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka vijuar turin e takimeve me të rinjtë. Kësaj radhe ai u ndal në qytetin e Vlorës. Basha ka premtuar para të rinjve rritje të pagës minimale në 300 euro. ‘Paga minimale do të jetë 300 ...

Basha me të rinjtë në Vlorë: Emigracioni nuk është zgjidhje, të marrim në dorë fatet e vendit
Në ditën e tretë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kreu demokrat ka zhvilluar një takim me të rinjtë në qytetin e Vlorës. Duke mos kursyer akuzat e sulmet ndaj qeverisë, Basha u bëri apel të rinjëve që të marrin në ...
VizionPlus | 07-Nov-2019 18:00
Në ditën e tretë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kreu demokrat ka zhvilluar një takim me të rinjtë në qytetin e Vlorës. Duke mos kursyer akuzat e sulmet ndaj qeverisë, Basha u bëri apel të rinjëve që të marrin në ...

Basha thirrje vlonjatëve: Më prisni te “Bar Holiday” pranë xhamisë, vij në 17:00 aty të nisim rrugëtimin për Shqipërinë
Lulzim Basha vijon turin e takimeve në lokalet kryesore të qyteteve. Së fundmi ai i ka bërë një thirrje vlonjatëve që ta presin te “Bar Holiday”. “Ftoj çdo të ri e të re të Vlorës të më bashkohet sot në orën 17:00 në ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 10:32
Lulzim Basha vijon turin e takimeve në lokalet kryesore të qyteteve. Së fundmi ai i ka bërë një thirrje vlonjatëve që ta presin te “Bar Holiday”. “Ftoj çdo të ri e të re të Vlorës të më bashkohet sot në orën 17:00 në ...

Basha: Rinia dështimi më i madh i Ramës, klima për biznesin toksike
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet këtë pasdite në Vlorë, në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. Në bashkëbisedimin me të rinjtë e këtij qyteti, Basha tha ndër të tjera se si kreu i Opozitës ...
Telegraf | 07-Nov-2019 17:31
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet këtë pasdite në Vlorë, në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. Në bashkëbisedimin me të rinjtë e këtij qyteti, Basha tha ndër të tjera se si kreu i Opozitës ...

“Shqipëria mbahet peng”/ Basha: Shumë shpejt do të ketë zgjedhje
Kryetari demokrat Lulzim Basha tha nga Shkodra se vendi shumë shpejt do të ketë zgjedhje të përgjithshme dhe lokale.
Top Channel | 07-Nov-2019 03:07
Kryetari demokrat Lulzim Basha tha nga Shkodra se vendi shumë shpejt do të ketë zgjedhje të përgjithshme dhe lokale.

“Kështu nuk shtyhet më”, Basha nga Vlora: Do të bëj gjithçka për zgjedhje të parakohshme
“Është një takim me rininë, është një rrugëtim që nis me rininë për të shkuar drejt zgjidhjeve dhe padyshim drejt zgjedhjeve të parakohshme parlamentare dhe lokale në të njëtën ditë”. Këtë deklaroi pas takimit me të ...
ABCNews | 07-Nov-2019 18:39
“Është një takim me rininë, është një rrugëtim që nis me rininë për të shkuar drejt zgjidhjeve dhe padyshim drejt zgjedhjeve të parakohshme parlamentare dhe lokale në të njëtën ditë”. Këtë deklaroi pas takimit me të ...

Basha takim me të rinjtë në Vlorë: Në qeverisjen e PD-së paga minimale do të jetë 300 euro
Lulzim Basha ka vijuar turin e takimeve me të rinjtë. Kësaj radhe ai u ndal në qytetin e Vlorës. Basha ka premtuar para të rinjve rritje të pagës minimale në 300 euro. ‘Paga minimale do të jetë 300 euro në qeverisjen ...
Lapsi | 07-Nov-2019 18:34
Lulzim Basha ka vijuar turin e takimeve me të rinjtë. Kësaj radhe ai u ndal në qytetin e Vlorës. Basha ka premtuar para të rinjve rritje të pagës minimale në 300 euro. ‘Paga minimale do të jetë 300 euro në qeverisjen ...

Të rinjtë nuk e gjejnë të ardhmen në Shqipëri…Paralajmërim i fortë Bashës
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet këtë pasdite në Vlorë, në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. Në bashkëbisedimin me të rinjtë e këtij qyteti, Basha tha ndër të tjera se si kreu i Opozitës ...
Standard | 08-Nov-2019 09:28
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet këtë pasdite në Vlorë, në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. Në bashkëbisedimin me të rinjtë e këtij qyteti, Basha tha ndër të tjera se si kreu i Opozitës ...

Basha nga Vlora: Rinia është braktisur, unë do rikthej shpresën dhe kam një plan serioz
Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati Basha ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 08:59
Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të shoqërisë, kryedemokrati Basha ...

Pse duhet të ju besojmë? Përgjigjet Basha
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet këtë pasdite në Vlorë, në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. “Askush nuk do të mbetet pa studiuar sepse nuk ka para”, tha Basha. Sëmundja që ka zënë ...
ABCNews | 07-Nov-2019 17:36
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet këtë pasdite në Vlorë, në kuadër të turit ‘Rrugëtimi për Shqipërinë’. “Askush nuk do të mbetet pa studiuar sepse nuk ka para”, tha Basha. Sëmundja që ka zënë ...

Basha nga Vlora: Rinia është braktisur, unë do rikthej shpresën dhe kam një plan serioz për ta çarmatosur oligarkinë dhe krimin
Postuar: 08/11/2019 - 07:58 Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 08:03
Postuar: 08/11/2019 - 07:58 Vlora ishte destinacioni i djeshëm i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në vijim të turit të takimeve me qytetarët. Duke e konsideruar rininë si pjesën më të pakompromentuar të ...

Basha: Rrugëtim me rininë për të shkuar drejt zgjedhjeve të parakohshme
Kreu i PD-së, Lulzim Basha është i vendosur për të shkuar në zgjedhje të parakohshme, parlamentare dhe lokale. Nga Vlora ai tha se ndryshimi duhet të vijë përmes votës së lirë.
Kosova Press | 07-Nov-2019 21:30
Kreu i PD-së, Lulzim Basha është i vendosur për të shkuar në zgjedhje të parakohshme, parlamentare dhe lokale. Nga Vlora ai tha se ndryshimi duhet të vijë përmes votës së lirë.

“Rrugëtimi për Shqipërinë”/ Basha nga Vlora: Rinia duhet të marrë në duar fatin e vendit
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po vijon nëpër vend turin e takimeve të quajtur “Rrugëtimi për Shqipërinë”. Këtë pasdite, Basha është takuar me të rinjtë vlonjatë, të cilëve iu bëri thirrje që të marrin në dorë ...
Lapsi | 07-Nov-2019 17:27
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po vijon nëpër vend turin e takimeve të quajtur “Rrugëtimi për Shqipërinë”. Këtë pasdite, Basha është takuar me të rinjtë vlonjatë, të cilëve iu bëri thirrje që të marrin në dorë ...

“Rinia po vuan pasojat e qeverisjes së keqe”, Basha: Nuk ka vullnet politik
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur edhe sot “Rrugëtimin për Shqipërinë”. Këtë herë Basha është ndalur në Vlorë në një takim me të rinjtë e qytetit. Basha është shprehur se energjia e rinisë është faktori kryesor që do ...
ABCNews | 07-Nov-2019 17:10
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur edhe sot “Rrugëtimin për Shqipërinë”. Këtë herë Basha është ndalur në Vlorë në një takim me të rinjtë e qytetit. Basha është shprehur se energjia e rinisë është faktori kryesor që do ...

Basha me të rinjtë në Vlorë: Emigracioni nuk është zgjidhje, të marrim në dorë fatet e vendit
Në ditën e tretë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kreu demokrat ka zhvilluar një takim me të rinjtë në qytetin e Vlorës. Duke mos kursyer akuzat e sulmet ndaj qeverisë, Basha u bëri apel të rinjëve që të marrin në ...
Medial | 07-Nov-2019 18:04
Në ditën e tretë të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”, kreu demokrat ka zhvilluar një takim me të rinjtë në qytetin e Vlorës. Duke mos kursyer akuzat e sulmet ndaj qeverisë, Basha u bëri apel të rinjëve që të marrin në ...

Basha për raportin e BB: Korrupsioni në Shqipërinë në vitin 2019 është dyfishuar, më i lartë edhe se në 2005
SHKODËR Kreu i PD-së Lulzim Basha ka komentuar nga Shkodra raportin e Bankës Botërore duke deklaruar se korrupsioni në vitin 2019 është dyfishuar dhe madje është edhe më i lartë se në 2005. Basha tha se sot korrupsioni ...
BalkanWeb | 06-Nov-2019 19:23
SHKODËR Kreu i PD-së Lulzim Basha ka komentuar nga Shkodra raportin e Bankës Botërore duke deklaruar se korrupsioni në vitin 2019 është dyfishuar dhe madje është edhe më i lartë se në 2005. Basha tha se sot korrupsioni ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved