ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 21:49

Kokaina në banane, sot duhej të jepet pretenca për Arbër Cekaj

Kokaina në banane, sot duhej të jepet pretenca për Arbër Cekaj
Sot pritej që të paraqitej pretenca për Arbë Cekaj, i arrestuar për trafik droge. Në edicionin informative të orës 12:00 në Top Channel, gazetarja Anila Hoxha dha më shumë detaje mbi çështjen.
Top Channel | 08-Nov-2019 13:00
Sot pritej që të paraqitej pretenca për Arbë Cekaj, i arrestuar për trafik droge. Në edicionin informative të orës 12:00 në Top Channel, gazetarja Anila Hoxha dha më shumë detaje mbi çështjen.

Salianji: Nese sistemi i drejtesise do te funksiononte, Rama dhe Braçe do te ishin hetuar te paret
Kanë vijuar debatet mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Open”. Present këtë herë kanë qenë përfaqësuesit e palëve politike PD dhe PS, respektivisht, ish deputeti Salianji dhe deputeti socialist Qefalia. Teksa ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:59
Kanë vijuar debatet mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Open”. Present këtë herë kanë qenë përfaqësuesit e palëve politike PD dhe PS, respektivisht, ish deputeti Salianji dhe deputeti socialist Qefalia. Teksa ...

Plas keq sherri/ Kreshnik Spahiu e pyeti për vilat e Lulzim Bashës, ish-deputeti demokrat e ofendon publikisht: Ky është gabimi që ka bërë PD me njerëz si ty dhe për këtë unë kam turp! (REPLIKAT)
Postuar: 08/11/2019 - 09:10 Ish-kreu i Aleancës Kuq e zi, Kreshnik Spahiu debatoi ashpër mbrëmjen e djeshme me ish-deputetin e PD, Ervin Salianjin. Spahiu e pyeti për pallatet në Vlorë dhe vilën që ka marrë në Lundër ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 09:17
Postuar: 08/11/2019 - 09:10 Ish-kreu i Aleancës Kuq e zi, Kreshnik Spahiu debatoi ashpër mbrëmjen e djeshme me ish-deputetin e PD, Ervin Salianjin. Spahiu e pyeti për pallatet në Vlorë dhe vilën që ka marrë në Lundër ...

Video/ E pyeti për vilat e Lulzim Bashës, Spahiu debat me Salianjin në Open
Kreshnik Spahiu bëri debat të fortë me Ervin Salianji mbrëmë në Open në Top Channel.
Top Channel | 08-Nov-2019 07:52
Kreshnik Spahiu bëri debat të fortë me Ervin Salianji mbrëmë në Open në Top Channel.

Bolino në Open: Bandat nuk kanë ngjyra partiake
Gazetari Carlo Bolino bëri një apel për të gjitha mediat në Open në Top Channel.
Top Channel | 07-Nov-2019 23:59
Gazetari Carlo Bolino bëri një apel për të gjitha mediat në Open në Top Channel.

Përplasen në Open Salianji dhe deputeti Qefalia/ Çfarë suksesi ka pasur Lulzim Basha si ministër i Brendshëm?
Lidhjet mes krimit dhe politikës? kjo është pyetja që ndezi debatet në Open në Top Channel në pjesën e tretë.
Top Channel | 07-Nov-2019 23:28
Lidhjet mes krimit dhe politikës? kjo është pyetja që ndezi debatet në Open në Top Channel në pjesën e tretë.

Debati në Open/ Gazetari-deputetit të PS: E keni pyetur ndonjëherë Ramën si e bëri shtëpinë?
Debatet vazhdojnë në emisionin “Open” në Top Channel mes gazetarit Enton Abilekaj dhe deputetit të Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia.
Top Channel | 07-Nov-2019 22:40
Debatet vazhdojnë në emisionin “Open” në Top Channel mes gazetarit Enton Abilekaj dhe deputetit të Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia.

Atentati/ Abilekaj në “Open”: Makina nuk është e prokurorit, por e një biznesmeni
Debate të forta po zhvillohen në “Open” në Top Channel teksa po flitet për dosjet e gjetura në makinën e prokurorit Arjan Ndoja, të cilit iu bë atentat në autostradën Durrës-Tiranë, më 1 nëntor.
Top Channel | 07-Nov-2019 22:34
Debate të forta po zhvillohen në “Open” në Top Channel teksa po flitet për dosjet e gjetura në makinën e prokurorit Arjan Ndoja, të cilit iu bë atentat në autostradën Durrës-Tiranë, më 1 nëntor.

Vilat luksoze të kryetarit/ Spahiu “zë ngushtë” Salianjin: S’ka pallate…
Kreshnik Spahiu bëri debat të fortë me ish deputetin e PD, Ervin Salianjin në Open në Top Channel. Spahiu e pyeti për pallatet në Vlorë dhe vilën që ka marrë në Lundër Lulzim Basha. Por Ervin Salianji i zene ngushte nga ...
Lexo | 07-Nov-2019 23:16
Kreshnik Spahiu bëri debat të fortë me ish deputetin e PD, Ervin Salianjin në Open në Top Channel. Spahiu e pyeti për pallatet në Vlorë dhe vilën që ka marrë në Lundër Lulzim Basha. Por Ervin Salianji i zene ngushte nga ...

“Del ky i vogli dhe...”/ Salianji debaton ashpër me deputetin e PS për Ramën dhe Braçen (Replikat ‘live’ në studio)
Postuar: 07/11/2019 - 22:28 Ish deputeti demokrat, Ervin Salianji deklaroi në ‘Open‘ se nuk ka vend për analogji sepse Edi Rama ka bërë deklarata para atentatit të prokurorit Arjan Ndoja, ndërsa Lulzim Basha pas ...
Sot.Al | 07-Nov-2019 22:29
Postuar: 07/11/2019 - 22:28 Ish deputeti demokrat, Ervin Salianji deklaroi në ‘Open‘ se nuk ka vend për analogji sepse Edi Rama ka bërë deklarata para atentatit të prokurorit Arjan Ndoja, ndërsa Lulzim Basha pas ...

PD-ja ka marrë dhenë/ Salianji pas Berishës e Bashës: I vogli i bën gjyq, gjyqit
Ervin Salianji bëri një debat të fortë me deputein e Partisë Socialiste, Qefalia në Open në Top Channel. Salianji në “gjurmët” e qytetarit dixhital të Sali Berishës dhe kryedemokratit Basha ka thënë të njëjtat gjëra ...
Lexo | 07-Nov-2019 22:26
Ervin Salianji bëri një debat të fortë me deputein e Partisë Socialiste, Qefalia në Open në Top Channel. Salianji në “gjurmët” e qytetarit dixhital të Sali Berishës dhe kryedemokratit Basha ka thënë të njëjtat gjëra ...

VIDEO / Momenti kur familja e shoferit të Ndojës merr lajmin e hi dhur në spital
Të afërm të Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja, kanë sh përthyer në lot pas marrjes së lajmit për ndarjen e tij nga jeta. Edhe pse prej ditësh ishte nën mjekim intensiv prej pla gëve të marra në kokë nga ...
Lexo | 07-Nov-2019 19:37
Të afërm të Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja, kanë sh përthyer në lot pas marrjes së lajmit për ndarjen e tij nga jeta. Edhe pse prej ditësh ishte nën mjekim intensiv prej pla gëve të marra në kokë nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved