ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 01:06

Klopp insiston se nuk ka asnjë problem me Guardiolan

Klopp insiston se nuk ka asnjë problem me Guardiolan
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp insiston se ai nuk ka asnjë problem me homologun e tij nga Manchester City, Pep Guardiola, përpara takimit të së dielës. Klopp u pyet sot se si është marrëdhënia e tij me Guardiola, ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 16:03
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp insiston se ai nuk ka asnjë problem me homologun e tij nga Manchester City, Pep Guardiola, përpara takimit të së dielës. Klopp u pyet sot se si është marrëdhënia e tij me Guardiola, ...

Prag Liverpool, konfirmohet mungesa e rëndësishme te City
Manchester City do të luajë një sfidë shumë të rëndësishme të dielën në Premier League, ndoshta më të rëndësishmen e sezonit, pasi do të përplasen me kryesuesit e Liverpool, një sfidë që mund të vendosë shumë dhe fatet ...
ABCNews | 08-Nov-2019 16:40
Manchester City do të luajë një sfidë shumë të rëndësishme të dielën në Premier League, ndoshta më të rëndësishmen e sezonit, pasi do të përplasen me kryesuesit e Liverpool, një sfidë që mund të vendosë shumë dhe fatet ...

“Guardiola do transferohet në Serie A”, në Angli janë të sigurt
Manchester City dhe Pep Guardiola do të tentojnë fitimin e Champions League. Klubi anglez nuk e ka shijuar kurrë një sukses të tillë, ndërsa trajneri spanjoll nuk ia del prej vitit 2011. Guardiola shpreson t’ia dalë ...
ABCNews | 08-Nov-2019 16:03
Manchester City dhe Pep Guardiola do të tentojnë fitimin e Champions League. Klubi anglez nuk e ka shijuar kurrë një sukses të tillë, ndërsa trajneri spanjoll nuk ia del prej vitit 2011. Guardiola shpreson t’ia dalë ...

Klopp insiston se nuk ka asnjë problem me Guardiolan
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp insiston se ai nuk ka asnjë problem me homologun e tij nga Manchester City, Pep Guardiola, përpara takimit të së dielës. Klopp u pyet sot se si është marrëdhënia e tij me Guardiola, ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 17:01
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp insiston se ai nuk ka asnjë problem me homologun e tij nga Manchester City, Pep Guardiola, përpara takimit të së dielës. Klopp u pyet sot se si është marrëdhënia e tij me Guardiola, ...

Guardiola konfirmon mungesën e Edersonit ndaj Liverpoolit
Portieri brazilian, Ederson do të jetë mungesa e madhe e Manchester Cityt në derbin e javës në Ligën Premier ndaj Liverpoolit. City do të jetë mysafirë i Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 14:54
Portieri brazilian, Ederson do të jetë mungesa e madhe e Manchester Cityt në derbin e javës në Ligën Premier ndaj Liverpoolit. City do të jetë mysafirë i Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës ...

Guardiola i frikësohet ‘Anfield’: Është terreni më i vështirë në Evropë
Manchester City udhëton drejt ‘Anfield’, me synimin tek tri pikët, për të ngushtuar diferencën me ‘Reds’ që mbajnë kreun e tabelës. Para kësaj ndeshje, Guardiola e di se do të ketë punë të vështirë, pasi sipas tij, ...
Lajminet | 08-Nov-2019 16:19
Manchester City udhëton drejt ‘Anfield’, me synimin tek tri pikët, për të ngushtuar diferencën me ‘Reds’ që mbajnë kreun e tabelës. Para kësaj ndeshje, Guardiola e di se do të ketë punë të vështirë, pasi sipas tij, ...

Ndeshja me City-n, Klopp i çudit të gjithë: Djemtë e hot dogëve i dua në formë!
Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka folur para medieve për superndeshjen e së dielës kundër Manchester City-t. Vendi i parë do të vendoset nga ndeshja ndërmjet dy ekipeve. Tekniku Klopp e di rëndësinë e sfidës dhe ...
Politiko | 08-Nov-2019 15:58
Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka folur para medieve për superndeshjen e së dielës kundër Manchester City-t. Vendi i parë do të vendoset nga ndeshja ndërmjet dy ekipeve. Tekniku Klopp e di rëndësinë e sfidës dhe ...

Guardiola i ka “dy fjalë” për formën e Liverpoolit
Liverpool dhe Man City do të përballen këtë fundjavë në luftën për titull të Premierligës Te kampionët në fuqi është konfirmuar mungesa e portierit Ederson. Para ndeshjes, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 15:58
Liverpool dhe Man City do të përballen këtë fundjavë në luftën për titull të Premierligës Te kampionët në fuqi është konfirmuar mungesa e portierit Ederson. Para ndeshjes, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka ...

Xhaka dhe Ajeti, të vetmit shqiptarë në listën e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit
Manchester City do të jetë pa portierin e tyre, Ederson në derbin ndaj Liverpoolit. Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka konfirmuar se portieri Ederson do të humbë derbin e Premier League kundër Liverpool në ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 15:50
Manchester City do të jetë pa portierin e tyre, Ederson në derbin ndaj Liverpoolit. Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka konfirmuar se portieri Ederson do të humbë derbin e Premier League kundër Liverpool në ...

Formacioni i kombinuar i derbit Liverpool-Man City, mungon Salah
Liverpooli dhe Manchester City do të ndeshen këtë fundjavë në kuadër të Ligës Premier. Reds janë nikoqir të Qytetarëve në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës Premier, e cila zhvillohet të dielën në Anfield ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 12:11
Liverpooli dhe Manchester City do të ndeshen këtë fundjavë në kuadër të Ligës Premier. Reds janë nikoqir të Qytetarëve në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës Premier, e cila zhvillohet të dielën në Anfield ...

Guardiola i ka “dy fjalë” për formën e Liverpoolit
Liverpool dhe Man City do të përballen këtë fundjavë në luftën për titull të Premierligës Te kampionët në fuqi është konfirmuar mungesa e portierit Ederson. Para ndeshjes, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 15:37
Liverpool dhe Man City do të përballen këtë fundjavë në luftën për titull të Premierligës Te kampionët në fuqi është konfirmuar mungesa e portierit Ederson. Para ndeshjes, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka ...

Edersoni do të mungojë kundër Liverpoolit, e konfirmon Guardiola
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet e Premierligës ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 15:32
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet e Premierligës ...

Edersoni do të mungojë kundër Liverpoolit, e konfirmon Guardiola
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet e Premierligës ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:13
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka konfirmuar se Edersoni do të mungojë për përballjen e madhe të Premierligës kundër Liverpoolit në Anfield, të shtunën, shkaku i një lëndimi. Top dy klubet e Premierligës ...

Guardiola konfirmon mungesën e Edersonit ndaj Liverpoolit
Portieri brazilian, Ederson do të jetë mungesa e madhe e Manchester Cityt në derbin e javës në Ligën Premier ndaj Liverpoolit. City do të jetë mysafirë i Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 14:59
Portieri brazilian, Ederson do të jetë mungesa e madhe e Manchester Cityt në derbin e javës në Ligën Premier ndaj Liverpoolit. City do të jetë mysafirë i Liverpoolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës ...

ZYRTARE: City humb një yll të madh për derbin kundër Liverpoolit
Kampionët e Premierligës të dielën zhvillojnë derbin kundër liderëve, skuadrës së Liverpool në ‘Anfield Road’. Pep Guardiola në konferencë për shtyp ka konfirmuar se portieri i parë, Ederson, do të mungojë në këtë ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:55
Kampionët e Premierligës të dielën zhvillojnë derbin kundër liderëve, skuadrës së Liverpool në ‘Anfield Road’. Pep Guardiola në konferencë për shtyp ka konfirmuar se portieri i parë, Ederson, do të mungojë në këtë ...

A do të luajë Edersoni ndaj Liverpoolit, Guardiola jep lajmin
Ndeshja Liverpooli – Manchester City në kuadër të Ligës Premier zhvillohet të dielën me fillim nga ora 17:30. Në ndeshjen e Champions Leagues, Edersoni u lëndua, ndërsa ishte në pikëpyetje se a do të ishte në gjendje ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 14:54
Ndeshja Liverpooli – Manchester City në kuadër të Ligës Premier zhvillohet të dielën me fillim nga ora 17:30. Në ndeshjen e Champions Leagues, Edersoni u lëndua, ndërsa ishte në pikëpyetje se a do të ishte në gjendje ...

Klopp: Të dielën spektakël futbolli, na duhet forma e të gjithëve, edhe atyre që shesin hot-dog!
Jurgen Klopp e ka quajtur ndeshjen me Manchester Cityn si spektakël të futbollit. Trajneri i Liverpoolit e ka analizuar përballjen e të dielës duke paralajmëruar futboll spektakolar. “Rivaliteti me Cityn po rritet ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 14:47
Jurgen Klopp e ka quajtur ndeshjen me Manchester Cityn si spektakël të futbollit. Trajneri i Liverpoolit e ka analizuar përballjen e të dielës duke paralajmëruar futboll spektakolar. “Rivaliteti me Cityn po rritet ...

Liverpool – Man City, formacioni i kombinuar i derbit
Liverpool në ‘Anfield Road’ do të pres kampionët e Manchester Cityt, në ndeshjen që luhet të dielën nga ora 17:30. Kjo ndeshje po pritet me entuziazëm të madh pasi vendasit janë pa humbje në 11 ndeshjet e para, ndërsa ...
Lajminet | 08-Nov-2019 14:36
Liverpool në ‘Anfield Road’ do të pres kampionët e Manchester Cityt, në ndeshjen që luhet të dielën nga ora 17:30. Kjo ndeshje po pritet me entuziazëm të madh pasi vendasit janë pa humbje në 11 ndeshjet e para, ndërsa ...

Formacioni i kombinuar i derbit Liverpool-Man City, mungon Salah
Liverpooli dhe Manchester City do të ndeshen këtë fundjavë në kuadër të Ligës Premier. Reds janë nikoqir të Qytetarëve në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës Premier, e cila zhvillohet të dielën në Anfield ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 13:00
Liverpooli dhe Manchester City do të ndeshen këtë fundjavë në kuadër të Ligës Premier. Reds janë nikoqir të Qytetarëve në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Ligës Premier, e cila zhvillohet të dielën në Anfield ...

Trajneri që po mahnitë të gjithë në Premierligë mund të marrë drejtimin e Arsenalit
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se portieri Claudio Bravo është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpoolit. Manchester City barazoi me Atalantën, kurse Ederson u lëndua dhe ai e ka humbur ndeshjen ndaj ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 12:18
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se portieri Claudio Bravo është i gatshëm për ndeshjen ndaj Liverpoolit. Manchester City barazoi me Atalantën, kurse Ederson u lëndua dhe ai e ka humbur ndeshjen ndaj ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved