ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 01:35

Këshilli i Prindërve flet për arsimtaren e cila kërcënojë me jetë fëmijët

Këshilli i Prindërve flet për arsimtaren e cila kërcënojë me jetë fëmijët
Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” si dhe Këshilli i Prindërve gjatë ditës së premte janë kërcënuar nga arsimtarja e historisë A. M. Rreth këtij rasti ka folur për Gazetën inFokus edhe kryetarja e Këshillit të Prindërve, ...
InFokusi | 08-Nov-2019 17:08
Nxënësit e shkollës “Emin Duraku” si dhe Këshilli i Prindërve gjatë ditës së premte janë kërcënuar nga arsimtarja e historisë A. M. Rreth këtij rasti ka folur për Gazetën inFokus edhe kryetarja e Këshillit të Prindërve, ...

Arsimtarja e historisë në shkollën “Emin Duraku” në Prishtinë kërcënon me jetë nxënësit
Nxënësit e shkollës “ Emin Duraku” në Prishtinë janë të kërcënuar më jetë nga arsimtarja e historisë A.M. Kjo pasi që nxënësit e kësaj shkolle kanë nënshkruar peticionin për largimin e saj, shkruan Gazeta inFokus. ...
InFokusi | 08-Nov-2019 16:11
Nxënësit e shkollës “ Emin Duraku” në Prishtinë janë të kërcënuar më jetë nga arsimtarja e historisë A.M. Kjo pasi që nxënësit e kësaj shkolle kanë nënshkruar peticionin për largimin e saj, shkruan Gazeta inFokus. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved