ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:42

“Këpërata” e analfabetëve politikë dhe dijetarët e braktisur!

“Këpërata” e analfabetëve politikë dhe dijetarët e braktisur!
Nga Ilir Çumani Pak ditë më parë, po sodisja me ngazëllim maketin dekorativ me përmasa gjigande të Fjalorit të Gjuhës Shqipe, i publikuar në anën e majtë të godinës së Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë. Tek po e ...
Dritare | 08-Nov-2019 12:35
Nga Ilir Çumani Pak ditë më parë, po sodisja me ngazëllim maketin dekorativ me përmasa gjigande të Fjalorit të Gjuhës Shqipe, i publikuar në anën e majtë të godinës së Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë. Tek po e ...

“Këpërata” e analfabetëve politikë dhe dijetarët e braktisur…!
Nga: Ilir Çumani Pak ditë më parë, po sodisja me ngazëllim maketin dekorativ me përmasa gjigante të Fjalorit të Gjuhës Shqipe, i publikuar në anën e majtë të godinës së Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë. Tek po e ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 13:10
Nga: Ilir Çumani Pak ditë më parë, po sodisja me ngazëllim maketin dekorativ me përmasa gjigante të Fjalorit të Gjuhës Shqipe, i publikuar në anën e majtë të godinës së Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë. Tek po e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved