ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:41

Këngëtari Bledar Papathemiu, takim me studentët e “Luarasit”, ja mesazhi për ata që rendin pas ëndrrës së tyre

Këngëtari Bledar Papathemiu, takim me studentët e “Luarasit”, ja mesazhi për ata që rendin pas ëndrrës së tyre
Në Universitetin Luarasi u zhvillua një takim i studentëve me këngëtarin Bledar Papathemiu. Qëllimi kryesor ishte socializimi mes studentëve dhe motivimi i tyre për të përballuar sfidat që hasin në jetë. Këngëtari ...
Medial | 08-Nov-2019 17:30
Në Universitetin Luarasi u zhvillua një takim i studentëve me këngëtarin Bledar Papathemiu. Qëllimi kryesor ishte socializimi mes studentëve dhe motivimi i tyre për të përballuar sfidat që hasin në jetë. Këngëtari ...

Këngëtari Bledar Papathemiu, takim me studentët e “Luarasit”, ja mesazhi për ata që rendin pas ëndrrës së tyre
Në Universitetin Luarasi u zhvillua një takim i studentëve me këngëtarin Bledar Papathemiu. Qëllimi kryesor ishte socializimi mes studentëve dhe motivimi i tyre për të përballuar sfidat që hasin në jetë. Këngëtari ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:30
Në Universitetin Luarasi u zhvillua një takim i studentëve me këngëtarin Bledar Papathemiu. Qëllimi kryesor ishte socializimi mes studentëve dhe motivimi i tyre për të përballuar sfidat që hasin në jetë. Këngëtari ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved