ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

Kawhi Leonard, lojtari i momenteve vendimtare – statistikë fenomenale e ‘Klaw’

Kawhi Leonard, lojtari i momenteve vendimtare – statistikë fenomenale e ‘Klaw’
Leonard njihet si një nga lojtarët që gjithmonë del në skenë në momentet vendimtare të ndeshjes, pra në minutat e fundit. Zanatin që e kishte tek San Antonio Spurs dhe tek skuadra e Toronto Raptors, Leonard po e vazhdon ...
Lajminet | 08-Nov-2019 17:50
Leonard njihet si një nga lojtarët që gjithmonë del në skenë në momentet vendimtare të ndeshjes, pra në minutat e fundit. Zanatin që e kishte tek San Antonio Spurs dhe tek skuadra e Toronto Raptors, Leonard po e vazhdon ...

Suarez e këshillon Alenan të largohet: Barcelona s’është gjithçka
Kemba Walker u prit me ovacione nga tifozët e Charlotte Hornest në “Spectrum Center”, por këtë radhë i veshur me fanellën e Boston Celtics, skuadër ku u transferua gjatë verës pas plot 8 sezonesh në organikën e ekipit ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 12:03
Kemba Walker u prit me ovacione nga tifozët e Charlotte Hornest në “Spectrum Center”, por këtë radhë i veshur me fanellën e Boston Celtics, skuadër ku u transferua gjatë verës pas plot 8 sezonesh në organikën e ekipit ...

Clippers marrin fitoren e gjashtë, triumfojnë edhe Spurs
Los Angeles Clippers kanë vazhduar me fitore në NBA, ku kësaj radhe ka mposhtur Portlandin para tifozëve të vet 107:101. Ndeshje fantastike është zhvilluar në Staples Center të Los Angelosit ku në fund Clippers shënuan ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 08:57
Los Angeles Clippers kanë vazhduar me fitore në NBA, ku kësaj radhe ka mposhtur Portlandin para tifozëve të vet 107:101. Ndeshje fantastike është zhvilluar në Staples Center të Los Angelosit ku në fund Clippers shënuan ...

Clippers e mposhtin Blazers në fitoren e 900-të për Rivers
Kawhi Leonard i shënoi 27 pikë dhe i bëri 13 kërcime në përmbysjen e rezultatit që Los Angeles Clippers e bëri në çerekun e katërt të ndeshjes kundër Portland Trail Blazers në fitoren me rezultat 107:101. Lou Williams i ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:00
Kawhi Leonard i shënoi 27 pikë dhe i bëri 13 kërcime në përmbysjen e rezultatit që Los Angeles Clippers e bëri në çerekun e katërt të ndeshjes kundër Portland Trail Blazers në fitoren me rezultat 107:101. Lou Williams i ...

Clippersat vazhdojnë me formë të lartë, fitore edhe për Miamin dhe Spursat
Los Angeles Clippersat kanë arritur fitore ndaj Portlandit me rezultat të ngushtë 107:101, me Clippersat, duke e siguruar fitoren vetëm në çerekun e fundit pasi që paraprakisht në të tretin ishin duke pësuar. Fitore ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 08:25
Los Angeles Clippersat kanë arritur fitore ndaj Portlandit me rezultat të ngushtë 107:101, me Clippersat, duke e siguruar fitoren vetëm në çerekun e fundit pasi që paraprakisht në të tretin ishin duke pësuar. Fitore ...

Harden shkëlqen në fitoren e Rockets kundër Warriors
U zhvilluan plot nëntë ndeshje në NBA, por vëmendjen kryesore e tërhiqte përballja e “Toyota Center”, ku Houston Rockets shkatërruan 129-112 Golden State Warriors. E kush tjetër veç James Harden do të rrëmbente skenën, ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 12:51
U zhvilluan plot nëntë ndeshje në NBA, por vëmendjen kryesore e tërhiqte përballja e “Toyota Center”, ku Houston Rockets shkatërruan 129-112 Golden State Warriors. E kush tjetër veç James Harden do të rrëmbente skenën, ...

Bucks mposhtin Clippers për fitoren e katërt radhazi
Bucks realizuan 18 tre-pikësha, ku gjashtë prej u shënuan nga Hill. Antetokounmpo për pak sa nuk bëri triple-double, duke përfunduar ndeshjen me nëntë asistime. Ai ka pasur të paktën 10 kërcime dhe pesë asistime në ...
Lajminet | 07-Nov-2019 09:27
Bucks realizuan 18 tre-pikësha, ku gjashtë prej u shënuan nga Hill. Antetokounmpo për pak sa nuk bëri triple-double, duke përfunduar ndeshjen me nëntë asistime. Ai ka pasur të paktën 10 kërcime dhe pesë asistime në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved