ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:10

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër
Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por Arbenita u ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:15
Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por Arbenita u ...

“Pjeshkat” e TV, që ndodhen gjithmonë ku ka një vrasje
Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 14:08
Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është ...

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër
Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është ...
Zeri | 08-Nov-2019 13:40
Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit. Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është ...

Foto/ “Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”, Arbenita thumbon Feron
Muaj më parë, reperi nga Gjilani, Fero dhe partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli bënë bujë në mediat rozë me lidhjen e tyre e cila vazhdon të komentohet ende edhe sot.
Top Channel | 07-Nov-2019 18:13
Muaj më parë, reperi nga Gjilani, Fero dhe partnerja e tij, modelja Arbenita Ismajli bënë bujë në mediat rozë me lidhjen e tyre e cila vazhdon të komentohet ende edhe sot.

Kaq shpejt? Pas ndarjes nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër
Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por Arbenita u ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 10:15
Megjithëse kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani së bashku, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli thuhet se i kanë dhanë fund lidhjes së tyre. Ata jo vetëm që nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, por Arbenita u ...

Fero harron Arbenitën, zbulohet videoja me një vajzë tjetër
Fero dhe Arbenita edhe pse i dhanë fund lidhje së tyre disa mujore, mediat rozë vazhdojnë të shkruajnë për dyshen, kjo ngase edhe postimeve me ‘vegë’ që artistët bëjnë, shkruan . Reperi ka habitur të gjithë së fundmi, ...
Lajminet | 08-Nov-2019 09:23
Fero dhe Arbenita edhe pse i dhanë fund lidhje së tyre disa mujore, mediat rozë vazhdojnë të shkruajnë për dyshen, kjo ngase edhe postimeve me ‘vegë’ që artistët bëjnë, shkruan . Reperi ka habitur të gjithë së fundmi, ...

Lady Gaga thyen heshtjen, flet për lidhjen me Bradley Cooper
Modelja Arbenita Ismajli shpesh di të krijojë lajm me postimet e saj. Përshkrimet sipër fotografive që poston në rrjete sociale në shumë raste lidhen me detaje nga jeta e saj private nga fansat, ndonëse një gjë e tillë ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 08:06
Modelja Arbenita Ismajli shpesh di të krijojë lajm me postimet e saj. Përshkrimet sipër fotografive që poston në rrjete sociale në shumë raste lidhen me detaje nga jeta e saj private nga fansat, ndonëse një gjë e tillë ...

U nda nga Fero dhe u kthye në Kosovë, Arbenita Ismajli ka një mesazh për ish-in?!
Modelja Arbenita Ismajli shpesh di të krijojë lajm me postimet e saj. Përshkrimet sipër fotografive që poston në rrjete sociale në shumë raste lidhen me detaje nga jeta e saj private nga fansat, ndonëse një gjë e tillë ...
Zeri | 06-Nov-2019 23:17
Modelja Arbenita Ismajli shpesh di të krijojë lajm me postimet e saj. Përshkrimet sipër fotografive që poston në rrjete sociale në shumë raste lidhen me detaje nga jeta e saj private nga fansat, ndonëse një gjë e tillë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved