ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:20

"Ka një zhvillim dramatik", Lorenc Vangjeli nxjerr prapaskenat e rënda, zbulon lidhjen mes parave ruse të lobimit në SHBA dhe vilës së Bashës në Tiranë

"Ka një zhvillim dramatik", Lorenc Vangjeli nxjerr prapaskenat e rënda, zbulon lidhjen mes parave ruse të lobimit në SHBA dhe vilës së Bashës në Tiranë
Postuar: 08/11/2019 - 21:04 Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është marrë i pandehur ditën e sotme bashkë me ish-sekretarin e përgjithshëm të PD-së Ristani dhe një zyrtar të partisë së tij. Analisti Lorenc ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 21:07
Postuar: 08/11/2019 - 21:04 Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është marrë i pandehur ditën e sotme bashkë me ish-sekretarin e përgjithshëm të PD-së Ristani dhe një zyrtar të partisë së tij. Analisti Lorenc ...

Lorenc Vangjeli: Ja cila është lidhja mes parave ruse të lobimit në SHBA dhe vilës së Bashës në Tiranë
Analisti Lorenc Vangjeli paralajmëron një lidhje të çuditshme mes personazheve të përfshirë në historinë e lobimit në SHBA të partisë demokratike, dyshimit për përdorimin e parave ruse dhe historisë së vilës me qera ku ...
Lexo | 08-Nov-2019 20:50
Analisti Lorenc Vangjeli paralajmëron një lidhje të çuditshme mes personazheve të përfshirë në historinë e lobimit në SHBA të partisë demokratike, dyshimit për përdorimin e parave ruse dhe historisë së vilës me qera ku ...

Zbulimi i fortë i gazetarit: Ja cila është lidhja mes parave ruse të lobimit në SHBA dhe vilës së Bashës në Tiranë
Lorenc Vangjeli paralajmëron një lidhje të çuditshme mes personazheve të përfshirë në historinë e lobimit në SHBA të Partisë Demokratike, dyshimit për përdorimin e parave ruse dhe historisë së vilës me qera ku është ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 20:49
Lorenc Vangjeli paralajmëron një lidhje të çuditshme mes personazheve të përfshirë në historinë e lobimit në SHBA të Partisë Demokratike, dyshimit për përdorimin e parave ruse dhe historisë së vilës me qera ku është ...

Akuza për falsifikim, Erion Braçe del me deklaratë ‘bombë’: Ju tregoj taktikën e Prokurorisë për të 'varrosur' çështjen Basha
Postuar: 08/11/2019 - 20:01 Sot është bërë publike dokumentacioni i çuar nga prokurorët e Tiranës drejt Gjykatës për gjykimin e Lulzim Bashës. Ai akuzohej për pastrim parash dhe falsifikim, në fund vetëm dy prokurorë ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 20:04
Postuar: 08/11/2019 - 20:01 Sot është bërë publike dokumentacioni i çuar nga prokurorët e Tiranës drejt Gjykatës për gjykimin e Lulzim Bashës. Ai akuzohej për pastrim parash dhe falsifikim, në fund vetëm dy prokurorë ...

Po 625 mijë dollarë, nga dolën?
Nga Erjon Braçe Po 625 mijë dollarë, nga dolën? Koli, Kloli, Tani, Toni, Tela, Lela, me lejen tuaj, a mund te flase per keto parate? Duken shume para, duhet folur apo jo? Atehere, vendimi i sotem i dy prokuroreve eshte ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 19:44
Nga Erjon Braçe Po 625 mijë dollarë, nga dolën? Koli, Kloli, Tani, Toni, Tela, Lela, me lejen tuaj, a mund te flase per keto parate? Duken shume para, duhet folur apo jo? Atehere, vendimi i sotem i dy prokuroreve eshte ...

Po 625 mijë dollarë, nga dolën?
Nga Erjon Braçe Po 625 mijë dollarë, nga dolën? Koli, Kloli, Tani, Toni, Tela, Lela, me lejen tuaj, a mund te flase per keto parate? Duken shume para, duhet folur apo jo? Atehere, vendimi i sotem i dy prokuroreve eshte ...
Lexo | 08-Nov-2019 19:50
Nga Erjon Braçe Po 625 mijë dollarë, nga dolën? Koli, Kloli, Tani, Toni, Tela, Lela, me lejen tuaj, a mund te flase per keto parate? Duken shume para, duhet folur apo jo? Atehere, vendimi i sotem i dy prokuroreve eshte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved