ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:20

Ja si do të dukeshin të famshmit tanë pa dhëmbë

Ja si do të dukeshin të famshmit tanë pa dhëmbë
Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadërgjonaj E njohur për natyrën e saj të çiltër dhe pa komplekse, Albërija ka rrëfyer se ështe tradhëtuar ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:26
Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadërgjonaj E njohur për natyrën e saj të çiltër dhe pa komplekse, Albërija ka rrëfyer se ështe tradhëtuar ...

U rrëzua në mes të emisionit, Aulona Musta tregon me fakte pasojat
Të dielën nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisionit pati një incident pasi Aulona u rrëzua. Dy moderatoret ishin duke kërcyer me këngën “Lulija”, ...
Lexo | 07-Nov-2019 13:11
Të dielën nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisionit pati një incident pasi Aulona u rrëzua. Dy moderatoret ishin duke kërcyer me këngën “Lulija”, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved