ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:54

Ja këshilla që Angelina Jolie u jep gjashtë fëmijëve të saj

Ja këshilla që Angelina Jolie u jep gjashtë fëmijëve të saj
Te jesh femija i nje personazhi te famshem sigurisht qe ka meritat por edhe veshtiresite e tij. Atehere imagjinoni implikimet qe mund te sjellin pas te qenit djali i Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Maddox, 18, Pax, 15, ...
ikub.al | 08-Nov-2019 10:09
Te jesh femija i nje personazhi te famshem sigurisht qe ka meritat por edhe veshtiresite e tij. Atehere imagjinoni implikimet qe mund te sjellin pas te qenit djali i Angelina Jolie dhe Brad Pitt. Maddox, 18, Pax, 15, ...

FOTOT/ Angelina Jolie pozon nudo: Mos harroni të jeni vetvetja
Angelina Jolie shfaqet nudo për një seri fotosh sensuale për numrin e dhjetorit të Harper’s Bazaar. Aktorja në intervistë, flet mbi të gjitha për fëmijët, për vitet e vështira pas ndarjes nga Bread Pitt dhe për ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 17:01
Angelina Jolie shfaqet nudo për një seri fotosh sensuale për numrin e dhjetorit të Harper’s Bazaar. Aktorja në intervistë, flet mbi të gjitha për fëmijët, për vitet e vështira pas ndarjes nga Bread Pitt dhe për ...

Jolie: Fëmijët janë fuqia ime!
Aktorja Angelina Jolie ka theksuar se fëmijët e saj kanë ‘kaluar nëpër shumë gjëra’ gjatë kësaj periudhe. Ylli ‘Maleficent: Mistress of Evil’ ka Maddox, 18, Pax, 15, Zahara, 14, Shilo, 13, dhe binjakët 11-vjeçar Knox ...
Arbresh | 07-Nov-2019 21:30
Aktorja Angelina Jolie ka theksuar se fëmijët e saj kanë ‘kaluar nëpër shumë gjëra’ gjatë kësaj periudhe. Ylli ‘Maleficent: Mistress of Evil’ ka Maddox, 18, Pax, 15, Zahara, 14, Shilo, 13, dhe binjakët 11-vjeçar Knox ...

Angelina Jolie pozon nudo: Mos harroni të jeni vetvetja
Angelina Jolie shfaqet nudo për një seri fotosh sensuale për numrin e dhjetorit të Harper’s Bazaar. Aktorja në intervistë, flet mbi të gjitha për fëmijët, për vitet e vështira pas ndarjes nga Bread Pitt dhe për ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 17:24
Angelina Jolie shfaqet nudo për një seri fotosh sensuale për numrin e dhjetorit të Harper’s Bazaar. Aktorja në intervistë, flet mbi të gjitha për fëmijët, për vitet e vështira pas ndarjes nga Bread Pitt dhe për ...

Angelina Jolie “nudo”… në shpirt dhe trup
Angelina Jolie shfaqet nudo për një seri fotosh sensuale për numrin e dhjetorit të Harper’s Bazaar.
Top Channel | 07-Nov-2019 14:43
Angelina Jolie shfaqet nudo për një seri fotosh sensuale për numrin e dhjetorit të Harper’s Bazaar.

Këshillat e Angelina Jolie janë gjithçka duhet të dëgjojmë, sot!
Angelina Jolie, është një nga yjet e Hollivudit, e cila do të jetë në kopertinën e Harper’s Bazaar në dhjetor. Përveçse aktore, 20 vitet e fundit të jetës së saj ajo ia ka dedikuar edhe humanizmit, duke luftuar kundër ...
Dritare | 07-Nov-2019 10:49
Angelina Jolie, është një nga yjet e Hollivudit, e cila do të jetë në kopertinën e Harper’s Bazaar në dhjetor. Përveçse aktore, 20 vitet e fundit të jetës së saj ajo ia ka dedikuar edhe humanizmit, duke luftuar kundër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved