ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:23

Itali/ Pas dëbimit për vjedhje, bien sërish në prangat e policisë tre shqiptarët

Itali/ Pas dëbimit për vjedhje, bien sërish në prangat e policisë tre shqiptarët
Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën vepër. Kjo masë ...
Telegraf | 08-Nov-2019 23:19
Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën vepër. Kjo masë ...

Pas dëbimit për vjedhje rikthehen sërish në Itali, pranga 3 shqiptarëve të “tmerrshëm”
ITALI Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën vepër. Kjo masë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 22:57
ITALI Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën vepër. Kjo masë ...

Emri/ Kërkohej në të gjithë Italinë, arrestohet shqiptari i rrezikshëm. Ngjarja për të cilën akuzohet
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar të shumëkërkuar në shtetin fqinj. Shqiptari Myslim Hoxha, 30 vjeç arrestuar në Santa Maria Capua Vetere ishte shpallur në kërkim pas një grabitjeje të dhunshme dhe të ...
BalkanWeb | 07-Nov-2019 19:03
Policia italiane ka arrestuar një shqiptar të shumëkërkuar në shtetin fqinj. Shqiptari Myslim Hoxha, 30 vjeç arrestuar në Santa Maria Capua Vetere ishte shpallur në kërkim pas një grabitjeje të dhunshme dhe të ...

Pas dëbimit për vjedhje rikthehen sërish në Itali, pranga 3 shqiptarëve të “tmerrshëm”
ITALI Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën vepër. Kjo masë ...
Medial | 08-Nov-2019 23:13
ITALI Policia italiane ka arrestuar tre shqiptarë, ndërsa akuzohen për një sërë vjedhjesh. Sipas mediave italiane, shqiptarët janë arrestuar edhe herë të tjera dhe janë dëbuar në Shqipëri për të njëjtën vepër. Kjo masë ...

Arrestohen në Itali dy grabitësit shqiptarë, njëri qëllon në kokë karabinierin për t’u arratisur
Policia italiane ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas shqiptarë pasi qarkullonin me një automjet të grabitur. Në pranga kanë rënë shtetasit Aleksandër Mhillaj (28 vjeç) dhe Enrik Nikolla (24 vjeç). Këta shtetas u ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 18:49
Policia italiane ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas shqiptarë pasi qarkullonin me një automjet të grabitur. Në pranga kanë rënë shtetasit Aleksandër Mhillaj (28 vjeç) dhe Enrik Nikolla (24 vjeç). Këta shtetas u ...

Zbuloni emrat, dy të rinjtë shqiptarë kapen me ar dhe 10 mijë euro në Itali
Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane, si autorë të një sërë akuzave. Të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj, 28 vjeç dhe Enrik Nikolla, 24 vjeç, të dy me vendbanim në Modena. Arrestimi – Rreth orës ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 17:30
Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane, si autorë të një sërë akuzave. Të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj, 28 vjeç dhe Enrik Nikolla, 24 vjeç, të dy me vendbanim në Modena. Arrestimi – Rreth orës ...

Kapet shqiptari më i rrezikshëm në Itali
Policia italiane ka vënë në pranga një nga shqiptarët më të kërkuar në shtetin fqinj. Myslim Hoxha, 30 vjeç arrestuar në Santa Maria Capua Vetere ishte shpallur në kërkim pas një grabitjeje të dhunshme dhe të ...
Lapsi | 07-Nov-2019 17:19
Policia italiane ka vënë në pranga një nga shqiptarët më të kërkuar në shtetin fqinj. Myslim Hoxha, 30 vjeç arrestuar në Santa Maria Capua Vetere ishte shpallur në kërkim pas një grabitjeje të dhunshme dhe të ...

E masakroi dhe e la të vdiste / Arrestohet një nga shqiptarët më të kërkuar në Itali
Postuar: 07/11/2019 - 16:57 Është arrestuar një nga shqiptarët më të kërkuar në shtetin fqinj. Mësohet se Myslim Hoxha, 30 vjeç arrestuar në Santa Maria Capua Vetere ishte shpallur në kërkim pas një grabitjeje të ...
Sot.Al | 07-Nov-2019 17:01
Postuar: 07/11/2019 - 16:57 Është arrestuar një nga shqiptarët më të kërkuar në shtetin fqinj. Mësohet se Myslim Hoxha, 30 vjeç arrestuar në Santa Maria Capua Vetere ishte shpallur në kërkim pas një grabitjeje të ...

Itali/ Bie në pranga 30-vjeçari shqiptar, ja akuzat që bien mbi të
Bie në prangat e Policisë italiane një 30-vjeçar me origjinë shqiptare, pasi ishte i shpallur në kërkim në vendin fqinj si vjedhës me dhunë i vilave. Bëhet fjalë për shtetasin M. H, 30 vjeç, i cili është përgjegjës për ...
Telegraf | 07-Nov-2019 16:43
Bie në prangat e Policisë italiane një 30-vjeçar me origjinë shqiptare, pasi ishte i shpallur në kërkim në vendin fqinj si vjedhës me dhunë i vilave. Bëhet fjalë për shtetasin M. H, 30 vjeç, i cili është përgjegjës për ...

I kërkuar në të gjithë Italinë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar
Një shtetas shqiptar është vënë në prangat e Policisë italiane, pasi ishte i shpallur në kërkim në vendin fqinj si vjedhës me dhunë i vilave. Bëhet fjalë për Myslim Hoxhën, 30 vjeç, i cili është përgjegjës për një ...
Lapsi | 07-Nov-2019 16:25
Një shtetas shqiptar është vënë në prangat e Policisë italiane, pasi ishte i shpallur në kërkim në vendin fqinj si vjedhës me dhunë i vilave. Bëhet fjalë për Myslim Hoxhën, 30 vjeç, i cili është përgjegjës për një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved