ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 17:21

Kritikoi ashpër klubin në Dortmund, Konte bën një hap pas: Edhe unë kam gabuar!

Kritikoi ashpër klubin në Dortmund, Konte bën një hap pas: Edhe unë kam gabuar!
Antonio Kontes ende i dhemb humbja me përmbysje në Dortmund sepse rrezikon seriozisht të kompromentojë shanset e Interit për të kaluar fazën e grupeve në Champions. Ai ishte autor i një kritike të fortë ndaj klubit, të ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:43
Antonio Kontes ende i dhemb humbja me përmbysje në Dortmund sepse rrezikon seriozisht të kompromentojë shanset e Interit për të kaluar fazën e grupeve në Champions. Ai ishte autor i një kritike të fortë ndaj klubit, të ...

Inter do të ketë një mungesë të madhe për ndeshjen kundër Veronës
Skuadra ‘Zi kaltër’ nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Stefano Sensi, i cili mbulon pozitën e mesfushës. Dëmtimi i lojtarit duket të jetë serioz, pasi ai është lënë jashtë skuadrës për ndeshjen që luhet nesër, ...
Lajminet | 08-Nov-2019 22:34
Skuadra ‘Zi kaltër’ nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Stefano Sensi, i cili mbulon pozitën e mesfushës. Dëmtimi i lojtarit duket të jetë serioz, pasi ai është lënë jashtë skuadrës për ndeshjen që luhet nesër, ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 21:48
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 17:36
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...

Sensi ka sërish probleme, nuk luan ndaj Veronës së Rrahmanit
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 17:29
I mungonte Interit prej javësh dhe u rikthye vetëm në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Borussias së Dortmundit, por duket se Stefano Sensi rrezikon një tjetër ndalesë, që do t’ia prishte jo pak humorin Antonio Contes. Ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved