ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 18:32

Imiton të famshmet me veshjet duke treguar se stili nuk varet nga masa trupore

Imiton të famshmet me veshjet duke treguar se stili nuk varet nga masa trupore
Katie ka provuar te imitoje te famshmet duke u veshur dhe pozuar njelloj si ato per te treguar se stili nuk duhet te varet nga madhesia e trupit. Ajo ka postuar foto te stilit te ri dhe ndjekesit ne Instagram e ...
ikub.al | 08-Nov-2019 08:49
Katie ka provuar te imitoje te famshmet duke u veshur dhe pozuar njelloj si ato per te treguar se stili nuk duhet te varet nga madhesia e trupit. Ajo ka postuar foto te stilit te ri dhe ndjekesit ne Instagram e ...

Gruaja që tregon se pesha nuk i njeh kufijtë e stilit
Kate Sturino nëpërmjet fotografive që ka publikuar në rrjetin social Instagram është munduar të tregoj se pesha nuk njeh kufij, transmeton Klan Kosova. Në këto fotografi Kate ka imituar veshjet e disa prej grave të ...
Klan Kosova | 07-Nov-2019 18:44
Kate Sturino nëpërmjet fotografive që ka publikuar në rrjetin social Instagram është munduar të tregoj se pesha nuk njeh kufij, transmeton Klan Kosova. Në këto fotografi Kate ka imituar veshjet e disa prej grave të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved