ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:11

Dush i ftohtë nga Amerika për tifozët kuqezi, MLS përgënjeshtron rikthimin e Ibras te Milani

Dush i ftohtë nga Amerika për tifozët kuqezi, MLS përgënjeshtron rikthimin e Ibras te Milani
Pas bombës së merkatos që erdhi nga Amerika, fitili i së cilës ishin fjalët e Don Garber, që tronditi jo pak merkaton italiane dhe që bëri të ëndërrojnë mijëra tifozë të Milanit, vjen përgënjeshtrimi, që ngjan si një ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 17:57
Pas bombës së merkatos që erdhi nga Amerika, fitili i së cilës ishin fjalët e Don Garber, që tronditi jo pak merkaton italiane dhe që bëri të ëndërrojnë mijëra tifozë të Milanit, vjen përgënjeshtrimi, që ngjan si një ...

Mls mohon blerjen e Ibrahimovic nga Milan: Janë keqkuptuar fjalët e Garber
Pas lajmit befasues që erdhi nga America, në fjalët e Don Garber, që tronditi merkaton e futbollit italian, duke i bërë tifozët e Milan të ëndërrojnë, vjen mohimi: “fjalët e Commissioner të Mls janë keqkuptuar, Garber ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 14:08
Pas lajmit befasues që erdhi nga America, në fjalët e Don Garber, që tronditi merkaton e futbollit italian, duke i bërë tifozët e Milan të ëndërrojnë, vjen mohimi: “fjalët e Commissioner të Mls janë keqkuptuar, Garber ...

Ibrahimovic te Milani – tani nga MLS e demantojnë lajmin
Në ditën e enjte komisionari i MLS, Don Graber, në një intervistë për “ESPN” tha se Milani e ka kryer marrëveshjen për Zlatan Ibrahimovicin. Në shumë media u komentua se këto fjalë ishin të dala padashje nga Graber, që ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 18:15
Në ditën e enjte komisionari i MLS, Don Graber, në një intervistë për “ESPN” tha se Milani e ka kryer marrëveshjen për Zlatan Ibrahimovicin. Në shumë media u komentua se këto fjalë ishin të dala padashje nga Graber, që ...

VIDEO/ “Djalli” Ibrahimovic, nga Amerika zbulojnë të ardhmen e Zlatan!
“Milan ka marrë Zlatan Ibrahimovic”. “Bomba” e merkatos vjen nga Amerika dhe për ta “shpërthyer” ka menduar Don Graber, presidenti i MLS. Në intervistën e tij për “ESPN”, Garber nuk ka asnjë dyshim për këtë pjesë: ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 10:21
“Milan ka marrë Zlatan Ibrahimovic”. “Bomba” e merkatos vjen nga Amerika dhe për ta “shpërthyer” ka menduar Don Graber, presidenti i MLS. Në intervistën e tij për “ESPN”, Garber nuk ka asnjë dyshim për këtë pjesë: ...

Zlatan Ibrahimovic te Milani? Sqarimi vjen nga SHBA
Ibrahimovic do të transferohet te Milani, ishte ky lajmi i vonë i ditës së djeshme. Jo vetëm kaq, por në mediat ndërkombëtare ishte publikuar edhe një deklaratë e Don Garber, komisionerit të MLS. Gjithsesi, së fundmi ka ...
ABCNews | 08-Nov-2019 12:25
Ibrahimovic do të transferohet te Milani, ishte ky lajmi i vonë i ditës së djeshme. Jo vetëm kaq, por në mediat ndërkombëtare ishte publikuar edhe një deklaratë e Don Garber, komisionerit të MLS. Gjithsesi, së fundmi ka ...

Zlatan Ibrahimoviq pritet të rikthehet te Milani për shumë arsye
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimoviq, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...
Zeri | 08-Nov-2019 14:15
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimoviq, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...

Konfirmohen negociatat mes Milanit dhe Ibrahimovicit
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...
Lexo | 08-Nov-2019 11:21
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...

11:15 Konfirmohen negociatat mes Milanit dhe Ibrahimovicit Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së...
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 11:20
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...

Konfirmohen negociatat mes Milanit dhe Ibrahimovicit
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:13
Sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic, së shpejti do të ketë mundësi të kalojë në ndonjë klub të ri si transferim i lirë dhe Komisionari i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milani është duke e rekrutuar atë. ...

?Bayern Munich refuzon Arsene Wenger’in
Njihet si njëri prej futbollistëve me karrierë të bujshme. Fjala është për suedezin, Zlatan Ibrahimovic, i cili sipas të gjitha gjasave do të largohet nga MLS, shkruan GazetaBlic . Pasi u eliminua nga “Play-Off’i” i ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 10:26
Njihet si njëri prej futbollistëve me karrierë të bujshme. Fjala është për suedezin, Zlatan Ibrahimovic, i cili sipas të gjitha gjasave do të largohet nga MLS, shkruan GazetaBlic . Pasi u eliminua nga “Play-Off’i” i ...

Ibra rikthehet tek Milan në muajin janar
Komisioneri i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milan janë duke u përpjekur të nënshkruajnë me Zlatan Ibrahimovic nga LA Galaxy.
Kosova Press | 08-Nov-2019 09:53
Komisioneri i MLS, Don Garber, ka konfirmuar se Milan janë duke u përpjekur të nënshkruajnë me Zlatan Ibrahimovic nga LA Galaxy.

“Bomba” nga Amerika: Milani ka marrë Zlatan Ibrahimovicin!
Milan ka marrë Zlatan Ibrahimovicin!” Lajmiu bombastik vjen nga Amerika dhe zbulohet nga Don Garber, komisioneri i MLS. Pronari i kampionatit të futbollit në Shtetet e Bashkuara nuk ka asnjë dyshim, teksa u shpreh për ...
InFokusi | 08-Nov-2019 09:37
Milan ka marrë Zlatan Ibrahimovicin!” Lajmiu bombastik vjen nga Amerika dhe zbulohet nga Don Garber, komisioneri i MLS. Pronari i kampionatit të futbollit në Shtetet e Bashkuara nuk ka asnjë dyshim, teksa u shpreh për ...

Ibrahimoviq kërkohet nga AC Milan
Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviq, është vënë në shënjestrën e skuadrës AC Milan. Këtë e ka konfirmuar komisionari i MLS-së, Don Garber, i cili ka thënë se gjiganti italian dëshiron t’i sigurojë shërbimet e yllit ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 09:16
Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviq, është vënë në shënjestrën e skuadrës AC Milan. Këtë e ka konfirmuar komisionari i MLS-së, Don Garber, i cili ka thënë se gjiganti italian dëshiron t’i sigurojë shërbimet e yllit ...

Njeriu i parë i MLS-së: Ibrahimovic shkon te Milani
Një goditje e rëndë për shumë skuadra, veçanërisht për ato në Itali, që kishin nisur të thurnin plane me Zlatan Ibrahimovic në ëndrrat e tyre. Nga Amerika, Don Garber, komisioneri i MLS ka zbuluar për “ESPN” atë që do ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 09:07
Një goditje e rëndë për shumë skuadra, veçanërisht për ato në Itali, që kishin nisur të thurnin plane me Zlatan Ibrahimovic në ëndrrat e tyre. Nga Amerika, Don Garber, komisioneri i MLS ka zbuluar për “ESPN” atë që do ...

Ibrahimoviq kërkohet nga AC Milan (VIDEO)
Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviq, është vënë në shënjestrën e skuadrës AC Milan. Këtë e ka konfirmuar komisionari i MLS-së, Don Garber, i cili ka thënë se gjiganti italian dëshiron t’i sigurojë shërbimet e yllit ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 08:49
Sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimoviq, është vënë në shënjestrën e skuadrës AC Milan. Këtë e ka konfirmuar komisionari i MLS-së, Don Garber, i cili ka thënë se gjiganti italian dëshiron t’i sigurojë shërbimet e yllit ...

Ibrahimovic bën rikthim emocionues në Serie A
Sulmuesi suedez ka qenë i lidhur me një rikthim në Evropë, pasi kontrata me skuadrën amerikane i përfundon në fund të këtij viti. Ibrahimovic ka kaluar një formë të jashtëzakonshme te Galaxy, duke shënuar 31 gola në të ...
Lajminet | 08-Nov-2019 08:11
Sulmuesi suedez ka qenë i lidhur me një rikthim në Evropë, pasi kontrata me skuadrën amerikane i përfundon në fund të këtij viti. Ibrahimovic ka kaluar një formë të jashtëzakonshme te Galaxy, duke shënuar 31 gola në të ...

Komisioneri i MLS, Garber: Ibrahimovic do të kalojë te Milani
Komisioneri i MLS, Don Garber pretendon se sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të kalojë te Milan, duke u kthyer në Serie A. Kontrata e suedezit me LA Galaxy është deri në dhjetor dhe ai tashmë ka lënë të ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 00:59
Komisioneri i MLS, Don Garber pretendon se sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të kalojë te Milan, duke u kthyer në Serie A. Kontrata e suedezit me LA Galaxy është deri në dhjetor dhe ai tashmë ka lënë të ...

Ibrahimovic në janar rikthehet te AC Milan
Komisioneri i ligës amerikane të futbollit MLS, Don Garber ka deklaruar për mediat në SHBA që sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të transferohet në Serie A. Ai kë bërë të ditur planet e sulmuesit suedez, që dëshiron të ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 00:25
Komisioneri i ligës amerikane të futbollit MLS, Don Garber ka deklaruar për mediat në SHBA që sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të transferohet në Serie A. Ai kë bërë të ditur planet e sulmuesit suedez, që dëshiron të ...

Komisioneri i MLS, Garber: Ibrahimovic do të kalojë te Milani
Komisioneri i MLS, Don Garber pretendon se sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të kalojë te Milan, duke u kthyer në Serie A. Kontrata e suedezit me LA Galaxy është deri në dhjetor dhe ai tashmë ka lënë të ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 00:10
Komisioneri i MLS, Don Garber pretendon se sulmuesi i LA Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të kalojë te Milan, duke u kthyer në Serie A. Kontrata e suedezit me LA Galaxy është deri në dhjetor dhe ai tashmë ka lënë të ...

E bujshme, në SHBA zbulojnë klubin e ri të Ibrahimovic!
Zlatan Ibrahimovic ka zgjedhur ekipin e ri, të paktën kështu pretendohet nga Don Garber, komisionari i MLS. Sipas Garber, suedezi do ta vijojë karrierën në Serie A dhe te klubi i Milanit, aty ku ai ka qenë edhe më parë ...
ABCNews | 07-Nov-2019 23:15
Zlatan Ibrahimovic ka zgjedhur ekipin e ri, të paktën kështu pretendohet nga Don Garber, komisionari i MLS. Sipas Garber, suedezi do ta vijojë karrierën në Serie A dhe te klubi i Milanit, aty ku ai ka qenë edhe më parë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved