ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:01

Horoskopi i datës 9 nëntor 2019

Horoskopi i datës 9 nëntor 2019
Dashi Do jeni shumë spontanë gjatë gjithë kësaj dite dhe gjërat do ju rrjedhin më së miri. Ju të dashuruarit do kaloni momente të këndshme pranë partnerit tuaj dhe zemra do buçasë nga gëzimi. Ndonjëherë mjaftojnë edhe ...
Dritare | 08-Nov-2019 23:07
Dashi Do jeni shumë spontanë gjatë gjithë kësaj dite dhe gjërat do ju rrjedhin më së miri. Ju të dashuruarit do kaloni momente të këndshme pranë partnerit tuaj dhe zemra do buçasë nga gëzimi. Ndonjëherë mjaftojnë edhe ...

Fati yt sot/ horoskopi 9 nëntor 2019
Dashi Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në siklet, për shkak të disa pengesave me të cilat do të përballeni. Nëse ka njerëz që nuk janë në anën tuaj, gjatë kësaj periudhe do të keni mundësi që të kuptoni se ...
Lexo | 08-Nov-2019 21:07
Dashi Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në siklet, për shkak të disa pengesave me të cilat do të përballeni. Nëse ka njerëz që nuk janë në anën tuaj, gjatë kësaj periudhe do të keni mundësi që të kuptoni se ...

Horoskopi ditor, e shtunë 9 nëntor 2019
Dashi Drita jeshile do ndizet gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do jete akoma me harmonike se me pare. Do ia kaloni mjaft mire dhe emocionet do jene te shumëfishta. Beqaret do jene te vendosur ta bëjnë për vete ...
Portalb | 08-Nov-2019 13:13
Dashi Drita jeshile do ndizet gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do jete akoma me harmonike se me pare. Do ia kaloni mjaft mire dhe emocionet do jene te shumëfishta. Beqaret do jene te vendosur ta bëjnë për vete ...

‘Kujdes se po ju tradhton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi
Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat ...
Lexo | 08-Nov-2019 10:05
Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat ...

Horoskopi për ditën e premte, 8 nëntor 2019!
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 06:46
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...

Horoskopi ditor, 7 nentor 2019
Dashi Audienca juaj do të ketë të gjithë vëmendjen te ju sot. Merrni drejtimin dhe të tjerët do t’ju ndjekin. Tregohuni vetvetja dhe drejtoheni zërin tuaj në auditorin e etur. Informacioni do të rrjedhë lirshëm dhe nuk ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:50
Dashi Audienca juaj do të ketë të gjithë vëmendjen te ju sot. Merrni drejtimin dhe të tjerët do t’ju ndjekin. Tregohuni vetvetja dhe drejtoheni zërin tuaj në auditorin e etur. Informacioni do të rrjedhë lirshëm dhe nuk ...

Horoskopi ditor: 1 nentor 2019
Dashi Ju pret një ditë stresuese dhe nën ritmin e duhur, gjatë së cilës mund të përballeni me tensione. Bëni kujdes sa i takon dashurisë gjatë kësaj fundjave, në mënyrë që të mos përfshiheni në polemika, pasi jeni të ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:50
Dashi Ju pret një ditë stresuese dhe nën ritmin e duhur, gjatë së cilës mund të përballeni me tensione. Bëni kujdes sa i takon dashurisë gjatë kësaj fundjave, në mënyrë që të mos përfshiheni në polemika, pasi jeni të ...

Horoskopi ditor: 8 nentor 2019
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:50
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...

Horoskopi ditor, e premte 12 nëntor 2019
Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret do hezitojnë t hedhin çdo lloj hapi për te filluar një lidhje dhe do ...
IliriaNews | 08-Nov-2019 09:27
Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret do hezitojnë t hedhin çdo lloj hapi për te filluar një lidhje dhe do ...

Parashikimi i horoskopit, datë 8 nëntor 2019
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...
Bordo | 08-Nov-2019 09:22
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...

Horoskopi ditor: 8 nentor 2019
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 09:01
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...

Gjëra interesante për ju janë rezervar sot nga horoskopi
Dashi Ju do të ndjeni nevojën për të sqaruar zemrën tuaj. Dyshimet dhe paqartësitë ju shkaktojnë lëkundje të humorit, por mos bëni fajtor ata që janë pranë jush. Beqarët do të ndjejnë një tërheqje të fortë për diçka të ...
Lajminet | 07-Mar-2018 08:12
Dashi Ju do të ndjeni nevojën për të sqaruar zemrën tuaj. Dyshimet dhe paqartësitë ju shkaktojnë lëkundje të humorit, por mos bëni fajtor ata që janë pranë jush. Beqarët do të ndjejnë një tërheqje të fortë për diçka të ...

‘Kujdes se po ju tradhton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi
Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 07:58
Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat ...

Horoskopi ditor, e premte 8 nëntor 2019
Ky është horoskopi për ditën e premte 8 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 00:44
Ky është horoskopi për ditën e premte 8 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ...

Horoskopi – 8 nëntor
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...
Politiko | 07-Nov-2019 23:59
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...

Horoskopi i datës 8 nëntor 2019
Dashi Qielli sot do jetë gri dhe rrezet e diellit do e kenë të vështirë të depërtojnë. Probleme serioze nuk priten, por as ndonjë emocion i madh. Ju të dashuruarit do keni një ditë ndryshe nga sa e prisnit. Partneri do ...
Dritare | 07-Nov-2019 23:15
Dashi Qielli sot do jetë gri dhe rrezet e diellit do e kenë të vështirë të depërtojnë. Probleme serioze nuk priten, por as ndonjë emocion i madh. Ju të dashuruarit do keni një ditë ndryshe nga sa e prisnit. Partneri do ...

Fati yt sot/ horoskopi 8 nëntor 2019
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...
Lexo | 07-Nov-2019 21:00
Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk do të mungojë konsensusi, pasi Venusi ...

Horoskopi ditor, 7 nentor 2019
Dashi Audienca juaj do të ketë të gjithë vëmendjen te ju sot. Merrni drejtimin dhe të tjerët do t’ju ndjekin. Tregohuni vetvetja dhe drejtoheni zërin tuaj në auditorin e etur. Informacioni do të rrjedhë lirshëm dhe nuk ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 20:04
Dashi Audienca juaj do të ketë të gjithë vëmendjen te ju sot. Merrni drejtimin dhe të tjerët do t’ju ndjekin. Tregohuni vetvetja dhe drejtoheni zërin tuaj në auditorin e etur. Informacioni do të rrjedhë lirshëm dhe nuk ...

Sa dhe si flirtojnë shenjat e horoskopit me mesazhe
Ju ka ndodhur me atë djalin/vajzën tërheqëse, ndërsa ndodheshit me miqtë të ulur në banak, me kryqëzimet e shikimeve në lokal apo në rrugë, me përkëdheljen që i bëni flokëve, me ndërrimin e këmbëve, me prekjen e ...
Politiko | 07-Nov-2019 18:39
Ju ka ndodhur me atë djalin/vajzën tërheqëse, ndërsa ndodheshit me miqtë të ulur në banak, me kryqëzimet e shikimeve në lokal apo në rrugë, me përkëdheljen që i bëni flokëve, me ndërrimin e këmbëve, me prekjen e ...

Horoskopi ditor, e premte 12 nëntor 2019
Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret do hezitojnë t hedhin çdo lloj hapi për te filluar një lidhje dhe do ...
Portalb | 07-Nov-2019 13:04
Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret do hezitojnë t hedhin çdo lloj hapi për te filluar një lidhje dhe do ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved