ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/11/2019 22:52

Guardiola i thur elozhe Liverpulit: është rivali më i mirë me të cilin jam përballur ndonjëherë!

Guardiola i thur elozhe Liverpulit: është rivali më i mirë me të cilin jam përballur ndonjëherë!
Pep Guardiola e vlerëson në maksimum Liverpulin, rivalin e madh të viteve të fundit në Premier Ligë, me të cilin do të përballet këtë të diel me synimin për të ngushtuar diferencën prej gjashtë pikësh që kampionët kanë ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 19:18
Pep Guardiola e vlerëson në maksimum Liverpulin, rivalin e madh të viteve të fundit në Premier Ligë, me të cilin do të përballet këtë të diel me synimin për të ngushtuar diferencën prej gjashtë pikësh që kampionët kanë ...

Klop ndez kryendeshjen: Ndaj Sitit duhet guxim, askush nuk do e tërheqë këmbën pas!
Të dielën futbolli në ishull do i ketë sytë të drejtuar të gjithë në “Anfield Road”, ku do të luhet akti i parë i përplasjes mes dy skuadrave që pretendojnë të fitojnë titullin kampion në këtë sezon. Liverpuli, ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 18:44
Të dielën futbolli në ishull do i ketë sytë të drejtuar të gjithë në “Anfield Road”, ku do të luhet akti i parë i përplasjes mes dy skuadrave që pretendojnë të fitojnë titullin kampion në këtë sezon. Liverpuli, ...

Guardiola: Bëra budallallëkun më të madh të jetës
Pep Guardiola ka qenë në humor pas ndeshjes së barazuar ndaj Atalantës, edhe për faktin se Mançester Siti i tij vazhdon të jetë shumë i shkëputur në kreun e grupit dhe kualifikimi duket thjesht formalitet. Por ai ka ...
Shenja | 07-Nov-2019 08:12
Pep Guardiola ka qenë në humor pas ndeshjes së barazuar ndaj Atalantës, edhe për faktin se Mançester Siti i tij vazhdon të jetë shumë i shkëputur në kreun e grupit dhe kualifikimi duket thjesht formalitet. Por ai ka ...

Guardiola: Bëra budallallëkun më të madh të jetës
Pep Guardiola ka qenë në humor pas ndeshjes së barazuar ndaj Atalantës, edhe për faktin se Mançester Siti i tij vazhdon të jetë shumë i shkëputur në kreun e grupit dhe kualifikimi duket thjesht formalitet. Por ai ka ...
Alsat-M | 07-Nov-2019 08:06
Pep Guardiola ka qenë në humor pas ndeshjes së barazuar ndaj Atalantës, edhe për faktin se Mançester Siti i tij vazhdon të jetë shumë i shkëputur në kreun e grupit dhe kualifikimi duket thjesht formalitet. Por ai ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved