ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 22:41

Gazeta Express zgjerohet edhe në Maqedoninë e Veriut, hap zyra në kryeqytet

Gazeta Express zgjerohet edhe në Maqedoninë e Veriut, hap zyra në kryeqytet
Gazeta Express përveç se në Kosovë dhe në Shqipëri, është zgjeruar edhe në Maqedoninë e Veriut. Sonte është organizuar një koktej me rastin e hapjes solemne të zyrave të Express-it në Shkup, ku morën pjesë funksionarë, ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 21:47
Gazeta Express përveç se në Kosovë dhe në Shqipëri, është zgjeruar edhe në Maqedoninë e Veriut. Sonte është organizuar një koktej me rastin e hapjes solemne të zyrave të Express-it në Shkup, ku morën pjesë funksionarë, ...

Gazeta Express dhe T7 me seli edhe në Shkup
Gazetari i njohur nga Kosova, Berat Buzhala, i cili është edhe themelues dhe pronar i Gazeta Expres dhe Televizionit T7 në Kosovë, sot ka qënë i pranishëm në Shkup. Arsyeja e ardhjes së tij ka qënë hapja e zyrave të T7 ...
Flaka | 08-Nov-2019 20:50
Gazetari i njohur nga Kosova, Berat Buzhala, i cili është edhe themelues dhe pronar i Gazeta Expres dhe Televizionit T7 në Kosovë, sot ka qënë i pranishëm në Shkup. Arsyeja e ardhjes së tij ka qënë hapja e zyrave të T7 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved