ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 07:41

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin

Flet Zinedine Zidane: Mbappe e ka ëndërr që të luajë për Realin
“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën tjetër ju lë të ...
Telegraf | 08-Nov-2019 18:26
“Po ju them atë që ka thënë vetëm futbollisti: Mbappe e ka ëndërr që të luaj këtu”. Kjo është fraza që ka përdorur Zinedine Zidane kur është pyetur për të ardhmen e super talentit të PSG-së. “Për pjesën tjetër ju lë të ...

Xhaka lihet jashtë edhe për ndeshjen me Leicester
James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James Rodriguezit në ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 18:20
James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James Rodriguezit në ...

Leonardo dhe Zidane, replikë në distancë për të ardhmen e Mbappe
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...
Shenja | 08-Nov-2019 17:50
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...

Juventus ndanë parat e nevojshme për transferimin e Pogbas
Juventus ka ndarë rreth 120 milionë euro për ta rikthyer Paul Pogban në Torino. Mesfushori francez ka mbetur ëndërr e Fabio Paraticit andaj gjiganti italian ka filluar t’i ndajë parat që nga tani, deri sa të hapet afati ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 17:21
Juventus ka ndarë rreth 120 milionë euro për ta rikthyer Paul Pogban në Torino. Mesfushori francez ka mbetur ëndërr e Fabio Paraticit andaj gjiganti italian ka filluar t’i ndajë parat që nga tani, deri sa të hapet afati ...

“Thashë të vërtetën, pse mërziten për Mbappe?!”, Zidane thumbon francezët
Zinedine Zidane ka vendosur t’i kthejë përgjigje Leonardos, drejtorit teknik të PSG-së. Kylian Mbappe mbetet objektivi kryesor i Real Madrid. Trajneri francez shprehu dëshirën e patriotit të tij për të luajtur një ditë ...
ABCNews | 08-Nov-2019 15:50
Zinedine Zidane ka vendosur t’i kthejë përgjigje Leonardos, drejtorit teknik të PSG-së. Kylian Mbappe mbetet objektivi kryesor i Real Madrid. Trajneri francez shprehu dëshirën e patriotit të tij për të luajtur një ditë ...

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm
Dyshja e Real Madrid, James Rodriguez dhe Gareth Bale, nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen e vikendit. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 17:16
Dyshja e Real Madrid, James Rodriguez dhe Gareth Bale, nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen e vikendit. Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas ...

Juventusi pritet ta rris interesimin për Pogban
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 17:01
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...

Juventusi pritet ta rris interesimin për Pogban
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 15:12
Klubi i madh italian, Juventusi është i gatshëm të rikthej në skuadër yllin francez të Manchester Unitedit, Paul Pogba. Mesfushori francez u transferua në vitin 2016 në Old Trafford për një shifër rekord aso kohe prej ...

Vazhdojnë telashet për Zidane: Bale dhe James nuk janë të gatshëm
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas pauzës së kombëtareve, pasi dyshja nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. Problemet muskulore do t’i mbajnë ...
Lajminet | 08-Nov-2019 17:01
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, shpreson se Bale dhe Rodriguez të jenë të gatshëm për skuadrën, pas pauzës së kombëtareve, pasi dyshja nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. Problemet muskulore do t’i mbajnë ...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen. Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 16:59
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen. Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...

Zidane i përgjigjet PSG-së në mënyrën e tij për Mbappen
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:49
Kanë nisur tashmë shtyrjet mes PSG-së dhe Real Madridit për Mbappen Ditë më parë, në konferencë për media, Zinedine Zidane u pyet për të ardhmen e sulmuesit të Paris Saint Germain, Kylian Mbappe dhe tha: “Lojtari do të ...

Gjigantët anglezë interesohen për Jamesin
James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James Rodriguezit në ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:19
James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James Rodriguezit në ...

Gjigantët anglezë interesohen për Jamesin
James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James Rodriguezit në ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 16:19
James Rodriguez mund të largohet nga Real Madridi vetëm gjashtë muaj pasi u rikthye nga huazimi në Bayern Munich. Futbollistin kolumbian në janar e duan Manchester Unitedi dhe Tottenhami Rikthimi i James Rodriguezit në ...

Leonardo dhe Zidane përplasen për Mbappe
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 16:18
Drejtuesi i Paris Saint Germain Leonardo dhe trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane kanë replikuar në distancë me njëri-tjetrin, në lidhje me sulmuesin francez Kylian Mbappe, që kërkohet me ngulm nga “Los ...

Juventusi e do rikthimin e Pogbas
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet. Juventusi është i interesuar për Paul Pogban. Lexoni edhe: PSG-ja shqetësohet nga ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 15:37
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet. Juventusi është i interesuar për Paul Pogban. Lexoni edhe: PSG-ja shqetësohet nga ...

Juventusi e do rikthimin e Pogbas
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet Juventusi është i interesuar për Paul Pogban, shkruan Gazeta Express. “Bianconeri” do ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:21
“Bianconeri” do të tentojnë ta transferojnë mesfushorin francez verën e ardhshme. Lojtarin e do edhe Real Madridi i Zinedine Zidanet Juventusi është i interesuar për Paul Pogban, shkruan Gazeta Express. “Bianconeri” do ...

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin
Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin e Zidane ...
Lexo | 08-Nov-2019 15:13
Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin e Zidane ...

Real Madridi, përgatitet për shkëmbimin e vitit
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenhamit James Rodriguez në këmbim të transferimit të Christian Eriksenit në afatin e janarit siç raportojnë mediat në Spanjë. Erikseni kishte qenë i lidhur me një transferim ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 15:13
Real Madridi është i gatshëm t’i ofrojë Tottenhamit James Rodriguez në këmbim të transferimit të Christian Eriksenit në afatin e janarit siç raportojnë mediat në Spanjë. Erikseni kishte qenë i lidhur me një transferim ...

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron
Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin e Zidane ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 14:59
Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin e Zidane ...

PSG-ja shqetësohet nga ëndrra e Mbappes për të luajtur për Real Madridin
Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin e Zidane ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:54
Revista prestigjioze franceze L’Equipe raporton se Paris Saint-Germaini dëshiron t’ia rinovojë patjetër kontratën Kylian Mbappes, për shkak të shqetësimit se francezi dëshiron të luajë për Real Madridin e Zidane ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved