ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 06:20

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbahçe dhe idhujt e tij në Evropë

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbahçe dhe idhujt e tij në Evropë
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi, ka dhënë së fundi një intervistë për televizionin turk NTV dhe u përgjigj disa pyetje të ndryshme për karrierën e tij. Muriqi kishte përmendur edhe në një intervistë të ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 13:48
Sulmuesi kosovar i Fenerbahces, Vedat Muriqi, ka dhënë së fundi një intervistë për televizionin turk NTV dhe u përgjigj disa pyetje të ndryshme për karrierën e tij. Muriqi kishte përmendur edhe në një intervistë të ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:10
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete.

Fenerbahce – Kasimpasa: Vedat Muriqi titullar
Gjiganti turk synon tri pikët kundër një kundërshtari aspak të lehtë, në kuadër të xhiros së 10-të në Superligën e Turqisë, shkruan . Fenerbahce luan para tifozëve të vet, gjë që mund t’i ndihmojë për të plotësuar ...
Lajminet | 08-Nov-2019 17:30
Gjiganti turk synon tri pikët kundër një kundërshtari aspak të lehtë, në kuadër të xhiros së 10-të në Superligën e Turqisë, shkruan . Fenerbahce luan para tifozëve të vet, gjë që mund t’i ndihmojë për të plotësuar ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ka ...
InFokusi | 08-Nov-2019 12:25
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ka ...

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbace, idhujt e tij në Evropë
Vedat Muriqi ka treguar sërish se kishte qenë në procedurë për t’u bërë pjesë e Kombëtares së Turqisë, si dhe ka zbuluar se idhujt e tij janë Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski e Edinson Cavani dhe se dëshiron të ...
AlbInfo | 08-Nov-2019 12:10
Vedat Muriqi ka treguar sërish se kishte qenë në procedurë për t’u bërë pjesë e Kombëtares së Turqisë, si dhe ka zbuluar se idhujt e tij janë Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski e Edinson Cavani dhe se dëshiron të ...

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbace, idhujt e tij në Evropë
Vedat Muriqi ka treguar sërish se kishte qenë në procedurë për t’u bërë pjesë e Kombëtares së Turqisë, si dhe ka zbuluar se idhujt e tij janë Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski e Edinson Cavani dhe se dëshiron të ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 11:46
Vedat Muriqi ka treguar sërish se kishte qenë në procedurë për t’u bërë pjesë e Kombëtares së Turqisë, si dhe ka zbuluar se idhujt e tij janë Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski e Edinson Cavani dhe se dëshiron të ...

Muriqi zbulon gjithçka: Kombëtarja e Turqisë, Fenerbace, idhujt e tij në Evropë
Vedat Muriqi ka treguar sërish se kishte qenë në procedurë për t’u bërë pjesë e Kombëtares së Turqisë, si dhe ka zbuluar se idhujt e tij janë Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski e Edinson Cavani dhe se dëshiron të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:34
Vedat Muriqi ka treguar sërish se kishte qenë në procedurë për t’u bërë pjesë e Kombëtares së Turqisë, si dhe ka zbuluar se idhujt e tij janë Zlatan Ibrahimovic, Robert Lewandowski e Edinson Cavani dhe se dëshiron të ...

Walker pritet me ovacione në “Spectrum Center”, Boston Celtics fiton si mysafir i Charlotte Hornest
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ka ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 11:29
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ka ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka zbuluar emrat e tyre. Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke ...
Gazeta Observer | 08-Nov-2019 11:13
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka zbuluar emrat e tyre. Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka zbuluar emrat e tyre. Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 11:13
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka zbuluar emrat e tyre. Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke ...

Muriqi: Dua të jem si këta tre sulmues
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ka ...
Lajminet | 08-Nov-2019 11:07
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ka ...

Muriqi: Jam kombinim mes Ibrahimoviq – Lewandowski – Cavani
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë sot një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 22:53
Sulmuesi i Fenerbahces, Vedat Muriqi ka dhënë sot një intervistë të gjatë për televizionin turk NTV. Ai ka rrëfyer për gjithë karrierën e tij futbollistike, duke zbuluar disa sekrete. Muriqi ka thënë se për një dokument ...

Vedat Muriqi tregon në cilën ligë të madhe dëshiron të luajë
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Evropa. Kur erdhi oferta zyrtare nga ...
InFokusi | 07-Nov-2019 19:02
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Evropa. Kur erdhi oferta zyrtare nga ...

Muriqi tregon se në cilën ligë ëndërron të luajë
Ylli i Fenerbahces nga Kosova, Vedat Muric ka folur për NTV Spor live, duke treguar që ëndërr e tij është të luajë në Premierligë. Lojtari më i mirë i Fenerbahces, Vedat Muric, ka folur për shumë gjëra rreth se tashmes ...
Lajminet | 07-Nov-2019 18:49
Ylli i Fenerbahces nga Kosova, Vedat Muric ka folur për NTV Spor live, duke treguar që ëndërr e tij është të luajë në Premierligë. Lojtari më i mirë i Fenerbahces, Vedat Muric, ka folur për shumë gjëra rreth se tashmes ...

Muriqi tregon arsyet pse dështoi të luante për Turqinë
Para se Kosova të pranohej në UEFA dhe FIFA, Vedat Muriqi ka qenë në negociata për të veshur fanellën e Turqisë. Në një intervistë për televizionin NTV, sulmuesi nga Prizreni ka bërë të ditur që për shkak të një ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 18:20
Para se Kosova të pranohej në UEFA dhe FIFA, Vedat Muriqi ka qenë në negociata për të veshur fanellën e Turqisë. Në një intervistë për televizionin NTV, sulmuesi nga Prizreni ka bërë të ditur që për shkak të një ...

LAJMI I FUNDIT: Zbulohet aktakuza e Agim Ademit, kërcënim me vrasje e rrahje për ndërtim të banesave
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Evropa. Kur erdhi oferta zyrtare nga ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 18:20
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Evropa. Kur erdhi oferta zyrtare nga ...

Vedat Muriqi del hapur: E dua Premierligën Angleze!
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Evropa. Kur erdhi oferta zyrtare nga ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 17:36
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Evropa. Kur erdhi oferta zyrtare nga ...

Muriqi e zbulon vetë destinacionin e radhës
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli.
Kosova Press | 07-Nov-2019 17:23
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Ai ka thënë se shpreson të luajë në Angli.

“Përbindëshi” Muriqi tregon të ardhmen e tij, një kampionat i madh
Sulmuesi kryesor i Kosovës, Vedat Muriqi, foli për të ardhmen e tij. Ai beson se do të vazhdojë larg Turqisë dhe ëndërr një kampionat të madh. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Europa. Kur erdhi ...
Politiko | 07-Nov-2019 17:15
Sulmuesi kryesor i Kosovës, Vedat Muriqi, foli për të ardhmen e tij. Ai beson se do të vazhdojë larg Turqisë dhe ëndërr një kampionat të madh. “Objektivi im i parë ishte të luaja për klube të mëdha nga Europa. Kur erdhi ...

Muriqi tregon hapin e radhës në karrierë, por dëshira e tij mbetet që të shkruajë historinë me fanellën e Fenerbahces
Muriqi tregon hapin e radhës në karrierë, por dëshira e tij mbetet që të shkruajë historinë me fanellën e Fenerbahces Ylli i Fenerbahces nga Kosova, Vedat Muric ka folur për NTV Spor live, duke treguar që ëndërr e tij ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 16:53
Muriqi tregon hapin e radhës në karrierë, por dëshira e tij mbetet që të shkruajë historinë me fanellën e Fenerbahces Ylli i Fenerbahces nga Kosova, Vedat Muric ka folur për NTV Spor live, duke treguar që ëndërr e tij ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved