ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 19:13

“Dekorata dhe medalje” shqiptare dhe të huaja në Muzeun Historik

“Dekorata dhe medalje” shqiptare dhe të huaja në Muzeun Historik
Ekspozita paraqet dekorata dhe medalje te cilat u jane akorduar personaliteteve shqiptare dhe te huaj per merita te jashtezakonshme per lartesimin e kombit shqiptar dhe te Shqiperise. Nje pjese e dekoratave qe u ...
ikub.al | 07-Nov-2019 22:02
Ekspozita paraqet dekorata dhe medalje te cilat u jane akorduar personaliteteve shqiptare dhe te huaj per merita te jashtezakonshme per lartesimin e kombit shqiptar dhe te Shqiperise. Nje pjese e dekoratave qe u ...

FOTOGALERI/ Peizazhet e Shqipërisë në telajot e piktorëve në gjurmët e udhëtimit të Edward Lear
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar është çelur për publikun ekspozita me titull “Në udhëtim me Edward Lear në Shqipëri”. Ekspozita “Në udhëtim me Edward Lear në Shqipëri” sjell punime të ...
Medial | 08-Nov-2019 11:24
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar është çelur për publikun ekspozita me titull “Në udhëtim me Edward Lear në Shqipëri”. Ekspozita “Në udhëtim me Edward Lear në Shqipëri” sjell punime të ...

Dekorata dhe medalje të personaliteteve shqiptarë dhe të huaj publikohen për herë të parë në Muzeun Historik
Në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar u çel ekspozita me titull “Dekorata dhe medalje”. Ekspozita paraqet dekorata dhe medalje të cilat u janë akorduar personaliteteve shqiptarë dhe të huaj për merita të ...
Lexo | 07-Nov-2019 15:06
Në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar u çel ekspozita me titull “Dekorata dhe medalje”. Ekspozita paraqet dekorata dhe medalje të cilat u janë akorduar personaliteteve shqiptarë dhe të huaj për merita të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved